Про особливості складу та фінансування Інтернаціонального легіону розповів його речник Дамьєн Магру на брифінгу у "Медіа Центрі Україна" 13 червня. 24 канал передає деталі.
Читайте також Перемоги України страшно налякали Францію та Німеччину, – Піонтковський
Хто з іноземців воює разом з українцями проти Росії
За словами Дамьєна Магру, у складі Інтернаціонального легіону наразі дають відсіч російським окупантам представники 55 громадянств та країн світу, зокрема й найвіддаленіших.
У нас є представники країн всіх частин світу, всіх континентів. Зокрема, й таких далеких країн, як Бразилія, Південна Корея та Австралія,
– розповів речник Інтернаціонального легіону.
Разом з тим він зауважив, що найбільше легіонерів – серед американців та британців, після них за кількістю – поляки та канадці. При цьому Магру підкреслив, що серед громадян Канади в особовому складі військового формування є чимало добровольців саме з українським корінням.
Серед інших національностей, де багато представників, – з країн Прибалтики та північні держави, зокрема Фінляндія,
– додав речник легіону іноземців.
До слова, Дамьєн Магру наголосив, що існує дуже строга політика щодо кількості бійців у складі Інтернаціонального легіону, тому точної цифри він прокоментувати не може.
Брифінг представників Інтернаціонального легіону 13 червня / Фото Валентина Поліщук / 24 канал
Фінансування Інтернаціонального легіону
Як пояснив представник військової частини іноземців, Інтернаціональний легіон перебуває у складі Збройних Сил України, й тому фінансується так само, як і вся українська армія.
Всі витрати на проживання, заробітні плати іноземних бійців, озброєння та амуніцію фінансує Україна. Крім того, додаткові кошти залучають фандрейзери – передусім, представники країн Заходу.
Ми ці гроші, які збираємо на різних платформах, витрачаємо винятково на те обладнання для наших бійців, що не входить у стандартний військовий набір, який видає ЗСУ. На те, що потрібно на полі бою, але не фінансується Україною,
– пояснив Магру.
"Тому ми збираємо гроші, зокрема, щоб фінансувати покупки, скажімо, "аксесуарів" для зброї. Це часто те, що необхідно – оптика, реддоти тощо. Це наша головна позиція для витрат. Але загалом ми фінансуємось ЗСУ", – уточнив речник Інтернаціонального легіону.
Не пропустіть – 45-а бригада ЗСУ зрівняла з землею склади росіян з боєприпасами: дивіться відео