За словами Линник, ця передвиборча кампанія коротша, ніж до виборів Президента України, а тому різні структури з підкупу та інших махінацій не встигли розгорнутися.

Ця кампанія характеризується відсутністю глобального адміністративного ресурсу, він є поодинокий місцевий. Наприклад, на конкретних шахтах Донецької області йдуть погрози до шахтарів, що вони мають проголосувати за чинного керівника шахти та повідомити свій номер бюлетеня безпосередньо керівництву. Якщо таких вимог працівники шахти не дотримаються — будуть звільнені,
— каже
заступник гендиректора КВУ.

Вона зазначила, що це є серйозним порушенням, яке зараз карається Кримінальним кодексом України — в МВС наголосили, що будуть оперативно реагувати на такі порушення.

Прикро, що депутати позбавили в законний спосіб прийняти зміни до законодавства, що б дозволило воїнам АТО голосувати на виборчих дільницях,
— зазначила Линник.

Фахівець додала, що військових не так вже й багато, порівняно з іншими відсотковими соціальними групами.

"Комітет виборців агітує за те, щоб нова Верховна Рада позбавляла політиків депутатської недоторканості, якщо в парламент будуть проходити кандидати, проти яких відкриті кримінальні справи", — розповідає заступник гендиректора Комітету виборців України.

Як повідомила Наталія Линник, КВУ очікує, що в Донеччині проголосує 45% громадян, це близько півтора мільйона громадян, які мають можливість проголосувати.

Дані звичайно не є дуже точними, оскільки достеменно не відомо, скільки людей виїхало з зони бойових дій.

В Луганській області – 28%, це приблизно 500 тисяч виборців,
— сказала заступник гендиректора КВУ.

"Загалом очікується до 90 тисяч правоохоронців, які будуть забезпечувати порядок та безпеку на виборчих дільницях, адже питання безпеки є вкрай важливим на цих виборах", — зазначила Наталія Линник.