"Діамантова рука", "12 стільців", "Бережись автомобіля" – фільми, які давно розлетілися на цитати та стали улюбленими. І зробили з Андрія Миронова справжню зірку радянського кінематографу.

Перша повноцінна роль у кіно стала й першим успіхом у комедії. Після стрічки "Три плюс два" гумористичні ролі буквально посипалися на голову актору. Миронова кликали до себе усі метри комедії – від Гайдая до Рязанова.

Роль витонченого лиходія Гєши у "Діамантовій руці" стала практично культовою. До слова, тут же актор дебютував й як співак. Пісня "Острів невезіння" стала перепусткою Миронова у світ мюзиклів. Після прем’єри фільму не було практично жодної кінокартини, де б актор не співав.

Ще один талант, і цього разу уже каскадерський, Миронов відкрив на зйомках фільму "Неймовірні пригоди італійців у Росії". Він відмовився від послуг дублерів й практично усі карколомні трюки виконав сам. Італійським акторам залишалось лише крутили пальцем біля скроні. Стрічка мала шалений успіх і зібрала на сеансах півсотні мільйонів глядачів.

Цікаво, що міг Миронов засвітитися і в "Іронії Долі". Та Ельдару Рязанову здалось, що роль сором’зяливого Лукашина не зовсім відповідає харизмі актора.

"Чоловік з бульвару Капуцинів" став завершальним мюзиклом у кар’єрі Миронова. Його успіх був феноменальним і мало не побив рекорди "Діамантової руки". Андрій Миронов помер просто на сцені. Йому було лише 46 років.