Зокрема, одна із тих, кого викликали на допит, Людмила Яковецька, розповіла, що три роки тому її доньку зґвалтували, пограбували і вбили в недобудованій лікарні. Жінка підозрює, що за смерть дівчини сидить не винний, а до смерті причетна міліція.

"Питали: нумо розкажіть, хто вас примушував туди йти. Кажу: ніхто мене не примушував. Я ходила і ходити буду. Бо я добиваюся свого", — каже жінка.

Читате також: Врадіївські активісти — у Києві

Також до деяких людей прокуратура приходить сама. Будинок родини врадіївчаніна Олександра Гульпи кілька днів тому прокуратура перевернула з ніг на голову. Досі ніхто не знає, що там шукали.

"Цей слідчий, чи хто він там, сказав: а що, ви хочете, щоб тільки міліція була винна?!", – каже мати і додає, що міліціонерів їхнє алібі не цікавить.

Як відомо, 26 червня у селищі Врадіївка Миколаївської області двоє міліціонерів і таксист затягли в автомобіль 29-річну Ірину Крашкову, вивезли її в лісосмугу біля села Сирово, побили й зґвалтували.

Зараз жінка перебуває в лікарні з переломами черепа, забиттями і рваними ранами.

Під вартою перебувають підозрювані Дмитро Поліщук, Євген Рябіненко та Євген Дрижак. У цій справі відкрили кримінальне провадження за трьома статтями - заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, зґвалтування, розбійний напад.

Обурення мешканців Врадіївки викликало те, що спочатку Євгена Дрижака намагалися видати за невинуватого його колеги по роботі. Дрижак - хрещеник керівника обласного управління МВС Валентина Парсенюка.

Щоб він не уник правосуддя, у Врадіївці було вчинено напад на місцеве відділення міліції.