На початку представників преси було більше, аніж мітингувальників. Втім, за кілька хвилин активістів підсилили організатори міні-мітингу і, навіть, керівництво лікарні.
"Це будівництво яке повинно йти позаду нашого офтальмологічного відділення по "Житлобуду" не повинно бути, бо це може спричинити до руйнації кількох історичних пам’яток-корпусів нашої лікарні", - каже головний лікар Олександрівської (Жовтневої) лікарні Роман Василишин.
"То в цьому році забудовники мають бажання знову підняти 17 поверховий будинок з 4-5 рівневим паркінгом, який вони хочуть врізати у схил. Якщо це буде зроблено, якщо в 7 метрах буде житловий будинок - лікарня просто не зможе отримати дозвіл на продовження своєї ліцензії", - каже доктор медичних наук, активістка Ольга Богомолець.
Підтримали акцію й мешканці столиці - кажуть подібні порушення кояться не лише щодо Жовтневої лікарні.
"Весь Київ зустрівся з таким явищем як варварська ущільнювальна забудова, як на мене це неприпустимо, це знищує історичне обличчя Києва", - каже мешканець Києва Олег.
Щоправда, на мітингу не обійшлось без непорозумінь: виявилося, що плацдармом для вимог мітингувальників стало чуже авто. Коли конфлікт було залагоджено, активісти пішли під Адміністрацію Президента. Там їх зустріли напрочуд чемно - і навіть приділили увагу.
Нагадаємо, рішення Київради про передачу частини території Жовтневої лікарні під забудову ухвалили ще у 2003 році. У травні минулого року Вищий господарський суд відмінив це рішення Київради. Щоправда, вже наприкінці грудня 2010-го, це рішення було скасовано тим самим Вищим господарським судом.