Більше того, ФБР певний час у 2011-му стежило за Тамерланом Царнаєвим і навіть спілкувалося з ним та з його родиною. "Але не було виявлено жодних ознак терористичної діяльності", - повідомляли тоді у звітах.

Попередження від росіян надійшло після короткого візиту Тамерлана Царнаєва в Росію у 2011-му. В останні роки застрелений підозрюваний кілька разів відвідував країну, адже там жив його батько.

Однак на засіданні в Конгресі ФБР відмовилося надавати інформацію про те, чому працівники служби безпеки не впізнали Царнаєва, коли він з'явився як глядач під час марафону, а також чому не вели за ним стеження під час події.

Невідомо також, що саме наштовхнуло агентів на думку, що винними у теракті є Царнаєви. Федеральне бюро розслідувань не розголошує, чи використало в ході пошуку терористів ті матеріали, які "назбирали" на Тамерлана Царнаєва у 2011-му.

Нагадаємо, поліція затримала підозрюваного в організації теракту в Бостоні 19-річного Джохара Царнаєва. Його брат Тамерлан, якого вважають спільником, був застрелений в ході затримання. Внаслідок теракту загинуло 3 людей, близько 200 зараз перебувають у лікарні.