Хто почав стрілянину

Якщо бійці "Правого сектору" першими відкрили вогонь, то жертв серед міліції було набагато більше. Відомо, що серед міліції є лише поранені, а вбиті — з нашої сторони. Це свідчить про те, що першими почали стріляти правоохоронці та їх посібники з кримінального клану Ланьо.

Ланьо разом зі своїм поплічником Віктором Медведчуком створювали на Закарпатті народну республіку. Такі дії фінансувались Медведчуком. А те, що Аваков закривав на це очі, свідчить, що усі ці три особи є представниками однієї банди.

Звідки зброя

Заперечувати, що у наших хлопців є зброя — ми не можемо. Але поряд з цим, порушуючи закон про зброю, ми відстоюємо інтереси держави. Публічне застосування зброї "Правим сектором" у Мукачевому було винятком. Тим паче, що такі великі групи контрабандистів перебувають не в кожному місті.

Трафік зброї в Україні із зони АТО є величезним. Ці потоки керуються представниками влади. І потім вона осяде у криміналітету, які будуть застосовувати її проти мирних людей.

Блокпост "Правого сектору"

Ми встановили його для того, аби контролювати військових, які їдуть у напрямку до Закарпаття. Для того, щоб зрозуміти скільки сил стягнула міліція до Мукачевого.

Відставка Авакова

Аваков як керівник цілого відомства відповідає за цю ситуацію, а значить він має піти разом з закарпатськими правоохоронцями. До того ж він наказав не брати наших хлопців живими.

Вони вийшли з оточення і вийшли в гори. Це зіпсувало їм усі плани. Для них усе очевидно, якщо наші бійці складуть зброю, то їх знищать.