Ціна на обидва курорти практично однакова. Вибирали між європейським сервісом та гуцульським колоритом. Останній досі популярний, однак ажіотажу, який спостерігався в минулі роки немає. Фахівці пояснюють це високими цінами та посереднім сервісом, мовляв відпочивальники стають дедалі вимогливішими.
”Коли люди вибирають відпочинок в Карпатах, то вони хочуть традиційного карпатського, тобто якщо Новий рік - то Новорічна вечеря, якщо Різдвяна вечеря - то це звичайно Різдво за гуцульськими традиціями - господар, господиня, 12 страв, вечеря, колядники”, - каже директор турфірми Мар'яна Саків.
Ціна святкування нового року у Карпатах залежить від місця, та якості сервісу. До прикладу ось цей відпочинковий заклад у Яремче полюбляють українські політики та зірки шоу-бізнесу. Ціни їх не лякають, водночас приваблюють страви із дичини.
”Тут безумовно страви з оленя, з кабана, з косулі, в різноманітних соусах, в нас недавно був Ющенко - обідав з сім’єю, в нас зазвичай приїжджають політики, зірки”, - каже менеджер ресторану Володимир Турмачевський.
У 5 разів дешевше можна відпочити у Яблуниці, ось у цій садибі. Тут намагаються вразити гостей гуцульським баношем чи кулешею. Автентичні Карпатські страви особливо полюбляють гості зі східних країн.
”І з Китаю були, і араби приїжджали, в нас попит гарний і відношення гарне. З людини теж дерти не будемо, треба по-людськи, по-християнськи”, - каже власник приватної садиби Василь Кікірадзюк.
Побільшало в Карпатах туристів зі Сходу України, адже цьогоріч покращили транспортне сполучення. Втім експерти ще й досі зазначають, що нормальних доріг у горах, зрештою як і туристичної інфраструктури - бракує ще й досі. До прикладу - на Прикарпатті немає жодної траси для санок.