База розташована на австрійському гірському хребті Арльберг. Ім’я закладу Шенгерай походить від вологих пасовиськ, на яких було чимало равликів. Доволі дивна назва як для лижної бази, однак і сама база не менш оригінальна.

Тут можна відчути романтику Альп, посидівши біля ватри, а також скуштувати класичні альпійські страви. Двоповерховий ресторан бази просто купається у світлі. Його дизайн простий та ненав’язливий. Архітектор Герольд Шнайдер дещо розвинув поняття лижної бази. У Шенгераї традиційна архітектура переплетена з сучасністю.

"Звичайно, ви можете зробити щось дуже модерне та сучасне. Але я думаю, це помилка не розвивати та не обігравати елементи місцевої архітектури. Треба використовувати те, що робить це місце особливим, водночас створюючи щось нове", - каже архітектор Герольд Шнайдер.

Майже усю базу зроблено з білої ялиці. Її доповнюють такі прості матеріали як шкури та необроблений бетон. Кухня у Шенгераї теж доволі невибаглива. Традиційні страви закладу поєднуються із салатами та гамбургерами.

"Сьогодні у нас традиційні австрійські млинці з родзинками. Їх дуже люблять лижники. Для приготування млинців потрібні мука, цукор, масло, олія, яйця, молоко, ром та родзинки", - каже шеф-кухар Франк Хаммерле.

Спершу кухар відділяє жовтки та перемішує їх з мукою і молоком. Збивати білки потрібно акуратно.

"Важливо, аби на білках зовсім не залишилося жовтків. Додаємо до них трошки солі. Тоді поміщаємо білки під суміш із жовтків, аби млинці були м’якими", - каже шеф-кухар Франк Хаммерле.

Кухар збиває білки, доки не утвориться однорідна суміш і тоді викладає її під жовтки з молоком і мукою. Тоді це все виливає на сковорідку із маслом та олією. Тепер додає родзинки, змочені у ромі. Розрізає один великий млинець на частинки і добре їх підсмажує. На завершення посипає цукровою пудрою.

"Млинці з родзинками готові. Ми подаємо їх зі сливовим варенням. Смачного", - каже шеф-кухар Франк Хаммерле.

Така страва ідеальна для лижників, які полюбляють й інші ситні наїдки, наприклад млинці з картоплі.