Спробуйте заняття на біговій доріжці. Серед спортобладнання для схуднення саме цей вид тренажерів - на першому місці. А для тих, хто проходить курс реабілітації, бігова доріжка - вкрай необхідна.
В сучасних тренажерах - усе по-модному: можна змінювати швидкість руху, кут нахилу і регулювати навантаження. До того ж бігові доріжки обладнані додатковими амортизаційними системами, які знижують ударне навантаження, шкідливе для хребта і суглобів. У деяких моделях є навіть можливість контролю пульсу, тобто комп'ютер підбирає навантаження таким чином, щоб пульс не перевищував заздалегідь задану межу.
За годину бігу на доріжці організм спалює 700 калорій. Єдиний можливий недолік таких занять - це одноманітність. Однак, і тут є вихід - займайтесь перед телевізором, дивлячись цікаву передачу або увімкніть музику.
Бігові кросівки
Якщо Ви ще не займаєтеся бігом, але збираєтеся почати, Вам одразу варто подбати про якісне спортивне взуття. Під час бігу навантаження відчувають не лише ноги, а й усе тіло. Якщо взуття неякісне, суглоби і міжхребетні диски постійно відчуватимуть ударне навантаження, і будуть повільно руйнуватися.
Якісні бігові кросівки мають амортизувати ударну силу. Зазвичай, амортизатори розташовують під п'ятою й під носком. Сучасні технології пропонують багато способів амортизації, але основними є повітряна подушка у підошві і пружина під п’ятою.
бігові кросівки повинні бути зручними, легкими і фіксувати стопу. Тож шнурівка - обов’язкова. Всередині бігових кросівок, зазвичай, є невелика опуклість. Це супінатор, він допомагає правильно розподілити вагу тіла. Матеріал, з якого зроблена верхня частина кросівки, має дихати, він повинен бути м'яким і міцним. І не забувайте - якісні кросівки повинні бути з натуральних матеріалів.