Ефективних ліків від цієї хвороби немає, проте лікарі сподіваються за допомогою революційних досягнень у медицині допомогти хворим. Активно проблемою розсіяного склерозу займаються науковці з університету Монаш, що знаходиться у Мельбурні.

Аби зрозуміти вплив нових ліків на розсіяний склероз, вони використовують пришвидшувач елементарних частинок. Пристрій дозволяє в тисячі разів прискорити реакції, а отже, дає вченим більше часу для знаходження ефективного лікування.

“Ми намагаємося пролити світло на природу розсіяного склерозу. Для цього ми використовуємо синхротрон та всі його чудові можливості”, - каже дослідник з університету Монаша Філ Херод.

Розміри синхротрона вважають - він займає місця як футбольне поле. Пристрій може розганяти елементарні частинки до швидкості світла, а це дає можливість проаналізувати природу захворювання.

“З синхротроном ми можемо робити ті речі, які до цього ніколи не робили. Це немовби лікарі з тисяч лабораторій здійснюють своє дослідження в одну секунду, і ми одразу ж отримуємо результати”, - зазначає керівник наукових операцій Девід Куксон.

До розробок підключилися вчені з усього світу. Об’єднані зусилля повинні принести результат - переконують лікарі. А отже, у таких людей, як Мелінда Берчік, нарешті з’явилася надія.