Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Розумово відсталого, корумпованого, погано керованого лідера бандформування "Гіві" замінять на більш дисциплінованого, хитрого і небезпечного ворога України. Будемо реалістами, ліквідація "Гіві" не дуже послабить угрупування ворога, який окупував українські території,
– вважає він.

На думку Геращенка, бойовика Михайла Толстих могли ліквідувати або російські спецслужби за непотрібність, або конкуренти через боротьбу за фінансові потоки, зароблені на розграбуванні України.

"Українські спецслужби не отримували поки санкцій на зачистку лідерів бандформувань на тимчасово окупованій Росією території нашої країни. Але коли-небудь цей час прийде. Як сказав мій друг Юрій Береза – сьогоднішня ліквідація "Гіві" найкращий подарунок на його день народження. І хоч і запізніла, але кара за всі ті звірства, що "Гіві" творив у Іловайську і Дебальцевому проти наших солдатів і добровольців", – зазначив радник глави МВС.

Читайте також: "Новоросію зливають": бойовиків охопила паніка через вбивство "Гіві"

Зазначимо, про смерть терориста "Гіві" повідомили підконтрольні бойовикам ЗМІ. Так зване "оперативне командування "ДНР" звинувачує у вбивстві "Гіві" українську владу.

Поліція Донецька підтвердила смерть терориста "Гіві". Раніше інформацію про смерть підтвердив радник МВС Зорян Шкіряк.

Згодом у мережі з'явилось відео з місця вбивства терориста "Гіві".