Про це розповів начальник управління Нацполіції у Донецькій області В'ячеслав Аброськін у ефірі одного з українських телеканалів.

Поліція Донецької області має таку інформацію, що сьогодні зранку було вбито терориста Михайла Толстих, більш відомого як "Гіві". Відповідно до інформації наших джерел, які там перебувають та які, все бачили на власні очі, можемо стверджувати, що дійсно відбувся вибух там, де перебував терорист "Гіві". У результаті він загинув. Наразі на місці працює так звана оперативна група поліції "ДНР", яка оточила місце інциденту,
– підкреслив він.

За словами голови поліції Донеччини, поки детальнішої інформації немає.

Крім того, правоохоронець розповів, що у зв’язку з загибеллю "Гіві" у Донецьку здійснюється обшук громадян і огляд автотранспорту, а також перекрито стратегічні дороги .

Не можу стверджувати, чи пов’язані смерті "Гіві" та "Мотороли", але терористи самі обрали такий шлях, тому все логічно та закономірно. Також не можу сказати, хто причетний до цього, але є факти, що між терористами існує неприязнь, оскільки вони боряться за переділ сфер впливу,
– підсумував Аброськін.

Читайте також: У "ДНР" знайшли винних у вбивстві "Гіві"

Нагадаємо, уранці 8 лютого з'явилася інформація, що внаслідок теракту загинув бойовик Михайло Толстих, більш відомий як "Гіві". Додамо, що раніше інформацію про смерть підтвердив радник МВС Зорян Шкіряк.