13 січня 2022 року акції компанії коштували 25,87 долара за штуку. Нині Ford оцінюють дорожче, ніж його конкурентів General Motors (ринкова капіталізація близько 90 мільярдів доларів) та Rivian (72 мільярди).

Читайте також Виробник електрокарів Rivian ввійшов до трійки найдорожчих автомобільних компаній

Зростання показників Ford Motors

Зростання показників Ford спричинене планами компанії збільшити обсяги виробництва електромобілів, зокрема кросовера Mustang Mach-E і оновленої електричної моделі пікапа-бестселера F-150, що має вийти на ринок весною.

Зараз Ford входить до п'ятірки найдорожчих автомобільних компаній світу, зокрема через втрати прибутків Rivian після успішного виходу на IPO. Разом з тим автовиробник продовжує значно відставати від Tesla, чия ринкова капіталізація перевищує 1 трильйон доларів.

За підрахунками 22 аналітиків FactSet, цільова вартість акцій Ford Motors оцінюється у 21,83 долара за штуку. Однак не всі аналітики з Волл-стріт прогнозують, що компанія зростатиме і надалі.

Зростання вартості акцій Ford вражає, і керівництво заслуговує похвали за зміну стратегічного наративу, що й спричинило переоцінку. Однак на теперішньому етапі ми вважаємо, що ризики, котрі постають перед Ford і автопромисловістю загалом, ростуть швидше, ніж можливості,
– зазначає аналітик Morgan Stanley Адам Джонас.

Джонас посилається на занепокоєння, пов'язані з проблемами масштабування виробництва електромобілів та виходом на ринок більш конкурентоздатних і привабливих електромобілів, ніж у Ford.

Найпопулярніші міфи про електрокари: дивіться відео