Це стало можливим завдяки підписанню угоди про співпрацю між українською пивною корпорацією та ірландським передовим дистриб'ютором Barry & Fitzwilliam. Очікується, що придбати українське пиво можна буде на території всієї Ірландії вже у жовтні.

Читайте також Що таке GEO Pay та чому ним варто користуватися вже зараз

"Оболонь" продаватимуть в Ірландії

Першим звістку про те, що пиво українського бренду з'явиться в Ірландії, опублікувало посольство України у Дубліні на офіційній сторінці у твітері.

Ми раді повідомити про те, що найбільший український виробник напоїв "Оболонь" погодився співпрацювати з провідним незалежним дистриб'ютором Barry & Fitzwilliam, щоб постачати своє пиво до Ірландії,
– йдеться у твіті посольства.

Ірландське видання FFT зазначає, що "Оболонь" продукує пиво високої якості, яке відповідає світовим стандартам. На етапі будівництва потужностей в Україну були запрошені чеські спеціалісти з пивоваріння, які допомогли з початковим запуском заводу. Наразі "Оболонь" є однією із найбільших пивоварень в Європі та найбільшою вітчизняною корпорацією із виробництва напоїв в Україні.

Ми дуже пишаємося тим, що співпрацюємо з цим підприємством ("Оболонь" – ред. 24 канал), і сподіваємося на успішні довготермінові відносини. Ми раді, що можемо частково допомогти українському суспільству,
– підкреслює керуючий директор Barry & Fitzwilliam Майкл Беррі.

Річ у тім, що повномасштабне вторгнення росії змусило "Оболонь" перелаштуватися й шукати можливостей продовжувати діяльність. Попри складні умови роботи під час воєнного стану, пивоварня намагається підтримати своїх співробітників та військових.

Зазначається, що за кожну продану в Ірландії пляшку пива "Оболонь" Barry & Fitzwilliam повертатиме українській компанії частину виторгу. До слова, на першу партію українського пива ірландський дистриб'ютор очікує вже у жовтні цього року.