Згідно з даними Forbes, із липня 2019 року по червень 2020 року дівчина заробила у TikTok 4 мільйонів доларів. Тому частину цих коштів Д’Амеліо вирішила вкласти в у банківський додаток Step у ході раунда фінансування серії B, повідомив виданню CNN представник стартапу.

Теж цікаво Дмитро Дубілет інвестував в український fashion-стартап: що відомо

Мобільний додаток Step: що про нього відомо

Step – це мобільний додаток, який надає підліткам банківський рахунок, застрахований FDIC (Федеральна корпорація зі страхування банківських вкладів США), та картку Visa. Ніяких комісій за обслуговування програма не стягує.

У результаті батьки можуть керувати витратами власних дітей, а самі користувачі отримують можливість для відправлення та отримання грошей. За словами представників компанії, додаток не вимагає наявності певного мінімального балансу на рахунку.


Як виглядає додаток Srep / Фото Techcrunch

Хто ще інвестував у Step

  • Окрім Чарлі Д’Амеліо, в інвестиційному раунді Step взяли участь інші відомі особистості, з-поміж яких співак і актор Джастін Тімберлейк та зірка американського футболу Еллі Меннінг.
  • У пресрелізі компанії також мовиться і про інвестиції від провідних компаній, а саме: Facebook, Square, Venmo та Visa.

Визнання Перший серед підприємців і другий серед мільярдерів: Ілон Маск став бізнесменом року

Чарлі Д’Амеліо: чим знаменита юна зірка TikTok

Величезна база шанувальників Д’Амеліо в соцмережах і є основною цільовою аудиторією для Step. Зокрема, дівчина має 100 мільйонів підписників у TikTok, 34,5 мільйона – в Instagram і 4,9 мільйона – у Twitter.