Адже навіть часу не було, щоб ознайомитися не те що з програмою, а й навіть з самими кандидатами. Виборча дільниця в селі Копачівка Рожищенського району. Тут виборці отримали по 6 бюлетенів. Два - в обласну і районну ради, один у сільську і один з кандидатами на сільського голову.
”Мало часу, стислі зовсім такі рамки. Ну і велика кількість бюлетенів, зокрема ідуть на сільського голову і на депутатів до сільських рад. До сільських рад є розділення на округи, тобто по аркушах виходить у нас переплутані, тобто в одному аркуші може бути 3-4 різні округи. Ну поки справилися”, - каже голова дільничної виборчої комісії в селі Копачівка Тетяна Черніцька.
Активність виборців зранку висока. Перед церквою - копачівчани поспіхом направились на дільницю. Чи встигнуть на Службу Божу невідомо. Адже трьох кабінок для голосування виявилося замало. Відтак черги - неминучі. перед тим як зайти в кабінку кожен довго роздивляється бюлетені.
”І всіх не знаю, але що зробите”, - каже мешканка села Копачівка Ірина Дмитронь.
Дотримуються правил голосування не всі: забувають паспорти, заходять в кабінку по двоє. Спостерігачі ставляться з розумінням, кажуть старенькі люди просять один в одного допомоги. Більше проблем, які можуть призвести до фальсифікацій, пов’язані з друком виборчих паперів.
”Багато помилок є в бюлетенях, особливо, що стосується в сільські, селищні навіть міські ради. Тобто територіальні виборчі комісії формуючи бюлетені для друку, не всі погодили з кандидатами, або кандидати самі уважно не вичитали, і вже коли бюлетені потрапили на дільничні виборчі комісії, з’ясувалося, що імена, прізвища, по батькові кандидатів є неправильними і тепер кандидати не знають що робити, чи оскаржувати рішення ТВК, бо неправильно надруковані бюлетені”, - каже політолог Михайло Шелеп.
У Луцьку станом на 11.00 годину проголосувало майже 18 тисяч виборців, або 11,5%.