Cosmolot про діяльність в умовах війни

Навіть попри те, що повернути бізнес на довоєнні показники наразі неможливо, за час повномасштабної війни у Cosmolot зробили все можливе, аби не скоротити жодного співробітника, відкрити нові робочі місця та забезпечити для команди комфортні умови праці.

До теми Brave Inventors шукає українських винахідників та виробників воєнного часу: як долучитися

Своєчасну сплату податків та ліцензій у компанії не зупиняє нещодавно скасовані пільги на спрощене оподаткування для представників азартних ігор. Рішення уряду про припинення пільгового періоду дуже вдарило по легальних гравцях ринку. Але вектор благодійності й надалі залишається у Cosmolot головним. Надання допомоги компанія здійснює донатами у фонд "Повернись живим", UNITED24 та напряму обробляючи запити з фронту.

Окрім того, за власною ініціативою Cosmolot став першим комерційним брендом, що підтримав українських виробників багаторазового ударного дрона Punisher.

Наразі в Cosmolot набирає обертів власний соціальний проєкт – платформа Brave Inventors, що поєднує розробників і виробників воєнного часу та зацікавлених у фінансуванні сторін. Головна мета Brave Inventors — забезпечення фронту найновішими виробами воєнного часу, що посилить обороноспроможність країни та наблизить довгоочікувану перемогу.

Завдяки своїй активній благодійній діяльності Cosmolot отримав 3 відзнаки: золоту пам’ятну нагороду 74-го розвідувального батальйону, подяки від Міноборони України та 72 ОМБР.