Опозиція пропонувала ввести адмінвідповідальність для чиновників. Більшість каже - ідея слушна, однак візьмемося за неї пізніше - до того ж у Податковому кодексі.

“Відмовитись від рейдерських схем, коли беруть людину з вулиці, не важливо, фізичну, юридичну особу, яка стверджує, що хтось, якийсь підприємець порушує законодавство, і це є підставою для проведення позапланової перевірки. Це робиться масово, сотнями тисяч”, - каже народний депутат, фракція НУ-НС Анатолій Гриценко.

“Щоб ми не робили якісь локальні закони, а в тілі великого одного закону Податкового кодексу саме відобразиться і вирішиться та проблема”, - каже заступник голови фракції "Партії регіонів" Михайло Чечетов.

Так само не дозволили депутати ліквідувати податкову міліцію, відхиливши цей законопроект, як і попередній. Профільний комітет пояснив - такі пропозиції вже надходили, проте жодного разу не підтримувались.

“Останній період, особливо останній рік, це, вважайте, загін по боротьбі із представниками інших партій в бізнесі, або по боротьбі із неугодними, які дозволили собі залишатися підприємцями із своєю самостійною позицією”, - сказав віце-спікер парламенту, фракція "БЮТ-Батьківщина" Микола Томенко.

“Головне науково-експертне управління апарату Верховної Ради вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект доцільно відхилити”, - каже народний депутат, фракція "Партія регіонів" Василь Грицак.

Єдине, в чому більшість і опозиція зійшлися - це ратифікація угоди між Україною та Іспанією. Відтепер, згідно з документом, українські громадяни працюватимуть в Іспанії на однакових умовах з місцевими мешканцями.