У 60-х роках космічна гонка між СРСР та США набрала небувалих обертів. Радянський космонавт Юрій Гагарін став першою людиною в Космосі, випередивши американців. Тому Вашингтон робив усе можливе, аби випередити ненависну Москву.

До 1969 року американці мали випробуваний носій, який би міг доправити групу космонавтів до супуника Землі. Армстронг отримав шанс навіки увійти в історію завдяки випадку. Астронавт Френк Борман відмовився від почесної місії, бо перед тим пообіцяв родині і дітям, що більше ніколи не полетить в Космос. Тому вибір зробили на користь молодого Ніла Армстронга.

16 липня “Аполон 11” стартував до місяця. Першим на поверхню супутника ступив Ніл Армстронг. Саме тоді космонавт і сказав свою фразу про маленький крок для людини, яка стала легендарною.

Слідом за Армстронгом вийшов його напарник Базз Олдрін. Космонавти встановили прапор США. За діями двох людей за сотні тисяч кілометрів від землі спостерігала половина людства. Адже висадку на місяць транслювали в прямому ефірі. Загалом на поверхні місяця космонавти провели 2,5 години.

Після повернення на Землю космонавти стали національними героями. Армстронг упрдовж року подорожував світом. НАСА він залишив у 1971 році і перейшов на викладацьку роботу. Дожив підкорювач місяця до 82-х років.