Про це йдеться у статті Катерини Петренко для сайту "24": Легалізація чи розброєння: що буде з добровольчими підрозділами?

Держава добре розуміє, що під час війни добровольчий рух набрав сили в Україні. Його розгін дестабілізаційне рішення у політичному контексті,
коментує Василенко.

Однак командир "Карпатської Січі" Олег Куцин вважає, що для розформування добробатів вистачить просто відповідного розпорядження від Збройних сил України.

"Силовим шляхом щось вирішувати немає потреби, бо їх чисельність незначна у порівнянні з 2014-м роком, коли ті були сильною монолітною структурою", – каже Куцин.

А от юрист Масі Найєм припускає, що існування непідконтрольних добровольчих формувань може бути вигідним самій державі.

"Аваков і Порошенко розуміють, що має бути, нібито, народна сила, яка під час загострення конфлікту між цими двома політичними партіями має відіграти роль представника народу. Заради цього УДА й ДУК не розпускають", – говорить юрист.

Читайте також: Бойовики на Донбасі висловили занепокоєння у зв'язку із початком ООС

За його словами, якщо буде політична воля – дві сторони дійдуть консенсусу. Якщо ні – це виллється у те, що патріотів, мовляв, знову зливають.

Треба особливий підхід. Людей, які довгий час захищали Україну, не можна ображати, кажучи, що вони поза законом. Мають розробити стратегію та політику щодо вирішення цього питання, щоб підпорядкувати ці формування в системі чинного законодавства,
– додає юрист.