Поліцію викликали до будинку на вулиці Інюшина. Очевидці повідомили, що там сильно кричала жінка, яка благала про допомогу.

Раніше Харків'янин зустрів із сокирою поліцейських, які приїхали його рятувати

Чоловік бігав із сокирою в Дніпрі
Сокира, яку вилучили правоохоронці / Фото Патрульної поліції Дніпропетровщини

Напився та почав руйнування

Чоловіка з сокирою помітили по дорозі на цей виклик. Патрульні закликали його покласти інструмент на землю та не чинити опір. Коли той погодився, його затримали.

Тоді правоохоронці пішли до будинку, куди їх викликали. Там вони побачили 55-річну мешканку, яка раніше кричала. Вона повідомила, що її 58-рінчий співмешканець напився та почав буянити.

Він нібито почав трощити посуд і меблі. Після цього зловмисник нібито побив жінку до непритомності. Туди одразу викликали слідчих, щоб встановити обставини інциденту.

Інші новини про домашнє насильство

  • В Одесі 15 серпня жінка звернулася до поліції зі скаргою на постійні побиття власним чоловіком. Він зустрів поліцейських із бойовою рушницею в руках. Виявилося, що це колишній спецпризначенець.
  • У Дніпрі 26 серпня до поліції звернулася жінка, яку побив і пограбував чоловік. Він під час пограбування також забризкав її обличчя перцевим балончиком. Це сталося через 2 місяці після того, як вони одружилися.
  • 3 серпня в мережі оприлюднили відео, на якому заступник голови Громадської ради Дрогобицької РДА Анатолій Сеник бив жінку. Потерпіла в цей момент тримала на руках дитину. Згодом виявилося, що це була його колишня співмешканка.