Коли прибули правоохоронці, вони виявили її там повішеною. Проте поліція приїхала незадовго після самого моменту повішення, тому потерпіла вижила.

Інша подія У Мукачеві 19-річна дівчина зістрибнула з багатоповерхівки та залишила таємничу записку

Все сталося після сварки

На номер 102 о 18:30 зателефонував чоловік, який повідомив, що його п'яна жінка почала себе різати ножем. Після цього вона зачинилася у вуличному туалеті й довго не відкриває двері. Це, нібито, було наслідком сімейної сварки.

Коли правоохоронці прибули, туалет справді був закритий, тому двері виламали. Однак, жінка була підвішеною недовго, відповідно, це не призвело до трагічних наслідків.

Кілька інших спроб самогубства

  • 4 серпня в Києві 16-річний хлопець виліз на дах багатоповерхівки та хотів накласти на себе руки. Це сталося через сімейну сварку, яка трапилася напередодні. Проте правоохоронцям вдалося його вмовити не стрибати.
  • У Львові 3 серпня 37-річний чоловік під наркотиками розтрощив квартиру та хотів накласти на себе руки. Проте патрульні змогли вгамувати потенційного самогубця та направили його на примусове лікування.
  • Під Дніпром 13-річна дівчина наковталася пігулок разом зі своїм 16-річним коханим. Проте їм не вдалося накласти на себе руки. Тому пара в критичному стані потрапила до реанімації.