Відтак, за заявами міліція відкрила кримінальні провадження (ст. 125 КК України — нанесення легких тілесних ушкоджень).

Одна із дівчат каже, що Рябіненко минулоріч побив її, завдаючи ударів по корпусу тіла, інша запевняє — таксист вдарив по нозі.

Правоохоронці з’ясували, що перша дівчина й справді півтора року тому зверталася у Врадіївську центральну райлікарню із скаргами на болі в нирках, більше того, до медзакладу її начебто привозив сам Рябіненко. Наразі лише не зрозуміло, чому батьки написали заяви саме зараз.

Читайте також: Мешканці Врадіївки вимагають довічного для кривдників Крашкової

Першим про заяви батьків дівчат повідомив адвокат підсудного (також у справі побиття і зґвалтування Крашкової) капітана міліції Євгена Дрижака — Володимир Клименко. Заявив про це на суді.

"У злочині проти мешканки Врадіївки Ірини Крашкової винен тільки Рабіненко. І Крашкова - не перша його жертва. Наразі у Врадіївському райвідділі міліції зареєстровано кримінальні провадження за фактами нанесення Рабіненком тілесних ушкоджень неповнолітнім. Він вивозив дівчат за межі селища, роздягав їх, бив і відправляв голими назад додому", — запевняє адвокат.

Нагадаємо, 26 червня троє чоловіків жорстоко побили і зґвалтували 29-річну мешканку Врадіївки. Жінці вдалось вижити, вона упізнала ґвалтівників і дала проти них свідчення. Спершу правоохоронці намагалися приховати злочин. Це викликало масові протести у Врадіївці. Люди навіть взяли штурмом місцевий райвідділ.