Про це повідомляє Fox News з посиланням на заяву голови комітету з фінансів Сенату Макса Бокуса.
За словами голови бюджетної комісії Палати представників Дейва Кемпа, хоча принципова угода і досягнута, робота над текстом відповідного законопроекту ще триває.
Відповідне голосування планувалося провести 17 лютого. Однак, за інформацією Fox News, його можуть перенести на пізніший термін.
Відповідно до проекту, податок на зарплати, який йде на соціальне страхування, до кінця 2012 року залишиться на рівні 4,2%. Якби угода не була досягнута, після 29 лютого він піднявся б для 160 мільйонів американців до рівня 6,2%. Для американця, який заробляє на рік 50 тисяч доларів, пільга дозволить заощадити близько тисячі доларів за рік.
Як повідомляє The Wall Street Journal, відповідно до законопроекту буде продовжена виплата допомоги з безробіття, термін дії якої закінчувався раніше. Однак період, в який їх можна отримувати, буде скорочено з 99 до 73 тижнів.
Крім того, не будуть скорочені ставки лікарям, які працюють у рамках програми медичної допомоги Medicare.
Два останні заходи обійдуться в цілому в 50 мільярдів доларів. Ці витрати планується покрити завдяки скороченню інших витрат. Податкові пільги з зарплати будуть коштувати 100 мільярдів доларів. Ця сума, судячи з усього, буде додана до державного боргу.
Проти цих заходів виступали республіканці. Вони підкреслювали, що США не можуть собі дозволити подальшого зростання державного боргу.