Рівень оплати працівникам державних органів на територіях, де тривають активні чи можливі бойові дії, обговорювався на нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. Серед ключових причин підвищення оплати – виконання обов’язків у небезпечних для життя і здоров’я умовах та потреба зберегти кадри.
Цікаво Ціни перед Великоднем зросли: а що чекає українців після свят
Тривають обговорення
На нещодавній нараді були присутні представники Мінреінтеграції, Нацагентства з питань держслужби, Мінекономіки та Мінфіну.
Учасники розглянули розроблений Мінреінтеграції проєкт постанови Уряду. Документ передбачає підвищуючий коефіцієнт для зарплат працівників держорганів, яка проходять службу на окупованих територіях. Окремою категорією винесено тих, хто працює на територіях активних бойових дій та територіях можливих бойових дій.
Для напрацювання узгодженого механізму учасникам наради було запропоновано надати свої пропозиції. Після їх урахування проєкт постанови буде винесено на розгляд Уряду,
– йдеться в повідомленні Мінреінтеграції.
Кому можуть понизити зарплатню
- Верховна Рада України прийняла закон, який передбачає повернення військовослужбовцям додаткової винагороди шляхом встановлення стелі оплати праці держпрацівникам.
- Обмежити зарплатню планують до рівня 10 мінімальних заробітних плат, тобто, 67 000 гривень.