Як отримати 20 доларів

Алгоритм дій дуже простий:

  • Спочатку зареєструйтеся на біржі Bybit. Зробити це можна за посиланням.
  • Далі заповніть форму учасника акції.
  • На свій баланс на криптобіржі вам потрібно завести від 20 доларів. Ця сума може бути у будь-якій криптовалюті.
  • Наостанок вам потрібно провести якісь операції з вашою сумою. Важливо, що робити це потрібно щонайменше 2 дні у період з 25 серпня до 25 вересня 2022 року. Зараховуються торговельні операції на споті або деривативах.

Форма учасника акції:

 

Хто отримає бонус

Бонуси розіграють серед 50 учасників акції, кожен з яких отримає на аккаунт Bybit по 20 USDT. Переможців оберуть 26 вересня за допомогою програми випадкового вибору (рандомайзера). Все це висвітлюватиметься в українському ком'юніті Bybit в телеграм-каналі.

Усі винагороди в USDT будуть зараховані на облікові записи відповідних користувачів протягом 14 днів після оголошення переможців.

Акція проводиться в період з 25.08.2022 по 25.09.2022 включно. На території України, окрім, тимчасово окупованих територій. Умови про проведення акції.

Що відомо про Bybit

Bybit – глобальна криптовалютна платформа, що надає різноманітні сервіси для роботи з цифровими активами. На платформі зареєстровано понад 6 мільйонів користувачів, яким доступні трейдингові та інвестиційні інструменти, кількасот популярних криптотокенів, а також P2P платформа.

* Bybit залишає за собою право дискваліфікувати будь-яких учасників, які займаються нечесними або образливими діями під час заходу, включаючи масову реєстрацію облікового запису для отримання додаткових бонусів та будь-які інші дії, пов'язані з незаконними, шахрайськими чи шкідливими цілями. Якщо у вас є які-небудь питання, ви завжди зможете їх поставити в телеграмі ком’юніті.