Справжні футбольні фанати не обмежуються кількома переглядами футбольних матчів під час Чемпіонату світу. У матеріалі 24 каналу розповідаємо, як отримати максимум від своєї улюбленої команди та цим самим допомогти їй.

Цікаво Як перетворити свою картину в NFT та продати її

Що таке фан-токени

Фан-токени – це можливість для фанатів перенести свій досвід у цифровий світ. Популярні футбольні клуби все більше долучаються до нової тенденції у світі та створюють такі цифрові активи.

Фан-токени дозволяють власникам:

 • отримувати цифрові послуги та винагороди від улюблених команд;
 • впливати на рішення футбольного клубу у голосуваннях;
 • отримувати нагороди та VIP-обслуговування;
 • отримувати пріоритетну можливість купувати квитки на матчі;
 • вигравати ексклюзивні призи тощо.

Як отримати фан-токен

Фан-токени можна з легкістю придбати на спеціальних платформах. Зокрема, лише нещодавно лістинг (тобто вихід на ринок) пройшли токени таких футбольних клубів на платформі Bybit:

 • PSG – Парі Сен-Жермен;
 • BAR – Барселона;
 • JUV – Ювентус;
 • ACM, – Мілан;
 • INTER – Інтер;
 • AFC – Арсенал;
 • CITY – Манчестер Сіті.

Bybit, де представлені спотові, деривативні продукти та інструменти для отримання пасивного доходу, додає в лістинг сім фан-токенів провідних футбольних клубів. Одну з найбільших подій з лістингу токенів компанія Bybit присвячує провідним футбольним клубам Європи,
– зазначають у компанії.

Як отримати вигоду від токенів

На честь лістингу нових токенів платформа організовує змагання серед трейдерів, в рамках якого є дві акції з призовими фондами на 100 000 USDT кожна. Щоб до них приєднатися, користувачам необхідно внести депозит в одному з цих семи фан-токенів або зробити угоди з ними.

Реєстрація учасників йде на сторінці запуску фан-токенів. Після цього користувачі Bybit, які досягнуть торгового обсягу фан-токенами від 100 USDT (враховується еквівалентна сума), зможуть приєднатися до першої акції, яка пройде з 19 серпня по 2 вересня 2022 року.

Друга акція проходить в ті ж терміни. Вона дозволяє користувачам з обсягом чистого депозиту на спотовій платформі Bybit від 100 USDT нарівні з іншими учасниками отримати частку призового фонду зі 100 000 USDT.

Бен Чжоу

Співзасновник і CEO Bybit

Bybit поділяє такі основні цінності професійного спорту, як цілісність, уміння працювати в команді та прагнення на краще. Фан-токени стали ще одним елементом, який доповнює низку наших грандіозних подій, включаючи Глобальне змагання трейдерів та партнерство з командою Oracle Red Bull Racing. Ми з радістю допомагаємо вболівальникам стати ще ближче до своїх улюблених команд та спортивних кумирів.

Що відомо про Bybit

Bybit – це професійна платформа з понад 3 мільйонами користувачів для торгівлі цифровими активами, запущена у березні 2018 року. Перевагами Bybit є надшвидкий торговий двигун, служба підтримки, а також мультимовна спільнота, готова будь-якої миті допомогти іншим трейдерам.

Bybit – головний партнер гоночної команди Формули 1 Oracle Red Bull Racing, кіберспортивних команд NAVI, Astralis, Alliance, Virtus.pro, Made in Brazil (MIBR) та Oracle Red Bull Racing Esports, а також професійних футбольних клубів "Боруссія Дортмунд" та "Авіспа" фукуока".