Про це він розповів в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".
"У чому питання підвищення мінімалки? Мінімалка залежить від розвитку національної економіки, вона повинна бути посильною для роботодавців. Крім того, вона тягне за собою і бюджетні витрати. Це все повинно бути збалансованим. 3,2 тисячі гривень – це був наш чіткий розрахунок . Тому будемо йти далі. І як економіка буде реагувати, так ми і будемо рухатися далі", – розповів Гройсман.
Читайте також: Коли в Україні влада підвищить мінімальну зарплатню, – оцінка експерта
Прем’єр-міністр додав, що виступає за те, щоб і мінімальна, і галузеві зарплати росли. При цьому він похвалився, що зростання мінімальної зарплати, які були до цього, сприяли зростанню середньої зарплати по Україні. І до кінця року вона може досягти позначку в 10 тисяч гривень.
"Ми зробили дуже системний крок, який, на мій погляд, відкрив ще одну можливість, а саме розморозити в цілому заробітні плати. Можна сказати, що ми почали повертати борги працюючим українцям, тому що їхня праця довгий час була недооціненою. Мінімальна заробітна плата підштовхнула середню зарплату. Я вважаю, що в цьому році середня заробітна плата вже може бути близько 10 тисяч гривень", – переконаний очільник уряду.
Варто додати, що Міністерство фінансів заявило, що не бачить можливості для перегляду розміру мінімальної зарплати в Україні до рівня 4,2 тисяч гривень.