Станом на 2 серпня 2022 року загальна капіталізація ринку криптовалют становить 1,05 трильйона доларів США. Попри потужний спад, який почав набирати оберти у травні, ця сфера починає демонструвати певні ознаки поступового повернення до відновлення.

Варте уваги Як перетворити свою картину в NFT та продати її

Чимало експертів вважають, що зараз все ще вдалий момент для виходу на ринок криптовалют, оскільки цифрові монети ще досить далеко від своїх історичних максимумів.

Привабливі перспективи

Найчастіше, для своїх прогнозів вони використовують найвідомішу криптовалюту світу – біткойн. На момент створення цього матеріалу, цифрова монета торгується на рівні 22 721 долара.

Попри те, що біткойн у 2022 році втратив понад 50% від свого максимуму, який був зафіксований у листопаді роком раніше на рівні 68 990 доларів за штуку, експерти та прихильники віртуальних активів вважають, що монета має потужний потенціал:

 • У JPMorgan Chase аналітики у червні оцінили криптовалюту у 38 тисяч доларів;
 • Бізнесмен Майкл Новограц взагалі прогнозує, що біткойн протягом наступних 5 років подорожчає до 500 тисяч доларів. Він також додав, що криптоіндустрія вкрай перспективна;
 • Думку Новограца розділяють й брати-близнюки Вінклвосс, які є інвесторами, засновниками компанії Winklevoss Capital Management та криптовалютної біржі Gemini;
 • Однак вони очікують, що цифрова монета досягне цієї позначки у 2030 році, а також висловили думку, що біткойн може замінити золото.

Аналітик Кріс Брендлер прогнозує, що флагман ринку криптовалют подорожчає майже до 38 тисяч доларів до кінця 2022 року, але монета буде закінчувати наступний рік з ціною на рівні 50 тисяч доларів.

Безпека та можливості

Попри все варто завжди пам'ятати, що криптовалюти – це волатильний актив, відповідно ризики для інвесторів у цьому секторі пропорційно більші. Тож фахівців криптобіржі Bybit розповіли 24 каналу про опцію, яка допоможе гарантувати безпеку інвестицій та збільшити дохід.

Йдеться про структурний продукт під назвою Bybit Shark Fin, який пропонує гарантію основного капіталу. Відтак інвестор отримує можливість максимально монетизувати коливання обраного активу на ринку криптовалют. До ключових переваг Bybit Shark Fin можна віднести:

 • захист капіталу на 100%;
 • баланс ризиків та прибутку;
 • підвищений дохід.

Дохід інвестора з новим продуктом третьої за відвідуваністю криптобіржі у світі Bybit залежить від ефективності обраної стратегії. Базова стратегія отримання прибутку ґрунтується на кол-опціонах з верхнім кордоном.

Нові можливості для інвесторів / Фото Pexels

Bybit пропонує широкий вибір продуктів для кожного інвестора, а Bybit Shark Fin – це приголомшливе доповнення нашої спеціальної лінійки прибуткових продуктів,
– заявив один із засновників та гендиректор криптобіржі Бен Чжоу.

Вдалий варіант для власників стейблкойнів

Клієнти платформи Bybit також отримали можливість вносити стейблкойни (серед популярних USDT або USDC) та виходити на привабливий рівень прибутковості з низькими ризиками. Стейблкойни – криптовалюти, які прив'язані до фіатних грошей. Йдеться про євро, долар, гривню.

Річ у тому, що користувачі бірж часто зберігають стейблкойни у гаманцях, оскільки остерігаються втратити кошти. Паралельно вони шукають опції з низьким ризиком задля збільшення власного капіталу.

Проте у Bybit врахували цей момент, тому криптобіржа є популярною серед інвесторів, які прагнуть монетизувати на свою користь стейблкойни. Все це завдяки наступним факторам:

 • висококласна безпека,
 • страховий фонд,
 • цілодобова мультимовна підтримка клієнтів.

До теми Надійний як долар: що потрібно знати про стейблкойн

Нові можливості для інвесторів / Фото Pexels

Все про фінансовий аспект

Остаточний прибуток інвестора у Bybit Shark Fin визначають із врахуванням розрахункової ціни базового активу на момент закінчення дії опціону проти встановленого діапазону цін. Важливо, що є вибір з кількох періодів дії плану: від 7 до 21 дня. Щодо прибутковості, то ситуація наступна:

 • якщо на момент завершення плану кінцева ціна залишається у межах визначеного діапазону, інвестор може розраховувати на максимальний прибуток – до 20%;
 • за реалізації сценарію, коли ціна активу або нижча, або вища за цей діапазон, інвестор має можливість отримати до 3% або 10% відповідно.

Додамо, що Bybit Shark Fin включає дві стратегії – бичачу та ведмежу. Завдяки їм інвестор може обрати план відповідно до прогнозів щодо зростання або падіння ціни базового активу. Тож коли ціни на ринку будуть стрімко змінюватися в обох напрямках у межах встановленого діапазону, інвестор має більші шанси отримати привабливий дохід.