Поширення крипти у Африці

Країни Африки, які розташовані південніше Сахари, здійснили 2,3% від загальної кількості криптотранзакцій у світі, з липня 2022 року по червень 2023 року – це приблизно 117 мільярдів доларів. Темпи розвитку цифрової валюти у цих регіонах поступово зростають.

Читайте також Пенсія в Польщі: як отримувати свої виплати щомісяця

Особливістю розповсюдження криптовалюти у Африці, є акцент саме на роздрібну торгівлю. Значну частку від усіх транзакцій займають угоди на суму менш як 60 мільярдів доларів.

Таку популярність крипти у Африці пов'язують зі складною економічною ситуацією всередині регіону. Значна інфляція змушує місцевих мешканців шукати шляхи збереження власних коштів. Найбільше поширена крипта у таки країнах Африки:

  • Гана.
  • Нігерія.

Керівники африканських країн хочуть регулювати цифрову валюту на законодавчому рівні. До прикладу, у ПАР, до кінця 2023 року, біржі, які займаються криптою, мають отримати спеціальну ліцензію. Своєю чергою Кенія вирішила ввести податок – 1,5% для компаній іноземного походження, які торгують цифровими активами. Нігерія, навпаки, розвиває криптовалютні біржі, адже це дуже перспективний напрямок.

У Намібії вже ввели зміни у законодавство аби не допустити незаконне виведення коштів за кордон за допомогою цифрових гаманців. Нововведення також мають захистити користувачів від аферистів.