Диверсифікація стратегії трейдингу та інвестицій – важлива, щоб мінімізувати ризики для своїх активів та збільшити прибуток. Майнінг ліквідності дозволяє отримувати комісії від того, що ви додаєте ліквідність до пулу.

Корисно Страховка для криптотрейдера: що таке опціони та як на них заробити

Фахівці криптобіржі Bybit, яка саме запустила пули для майнінгу ліквідності, розповіли 24 каналу, як це працює.

Що таке пули для майнінгу ліквідності

Пули майнінг ліквідності Bybit засновані на оновленій моделі автоматичних маркет-мейкерів (AMM). Основна суть в тому, що користувачі додають ліквідність, а натомість заробляють на торгових комісіях від обміну, який відбувається в пулі.

Користувачі Bybit отримають доступ до трьох пулів ліквідності:

  • біткойн (BTC);
  • Ethereum (ETH);
  • BitDAO (BIT).

Всі вони йдуть у парі з Tether (USDT), і саме у цьому стейблкойні користувачі отримують комісію як винагороду. Далі ці USDT можна зараховувати на свій обліковий запис або знову інвестувати в пул для збільшення прибутку.

Як це працює на практиці

  • Припустимо, біткойн коштує 40 тисяч доларів, а Роман вливає 0,25 біткойна до пулу ліквідності BTC-USDT.
  • При цьому він використовує кредитне плече 3х. У такому випадку, хоч Роман вклав свої 10 тисяч, завдяки кредитному плечу його ліквідність становить 30 тисяч доларів.
  • Якщо загальний об'єм ліквідності в пулі складає 3 000 000 доларів, а загальний дохід за останні 24 години — 1 000 доларів, то Роман заробляє 10 USDT за день (30 000 / 3 000 000 × 1 000).

Бен Чжоу

CEO Bybit

Ми захоплюємося тими можливостями, які відкриються всім користувачам Bybit завдяки майнінгу ліквідності. Ми самі є трейдерами, тому чудово розуміємо важливість диверсифікованої стратегії трейдингу та інвестицій, яка була б спрямована на отримання пасивного доходу від наявних активів. Саме тому наші продукти відкривають одні з найкращих можливостей отримання прибутку на сьогоднішньому ринку та на одній із найнадійніших торгових платформ. Це ще один важливий крок для розвитку. Ми щедро ділимося ним із криптосуспільством, яке вірить у майбутнє DeFi та особисту фінансову свободу.

Для чого потрібне кредитне плече

Пули дозволять користувачам вносити депозити та отримувати прибуток до 30% на рік. Прибуток зокрема залежить від використання кредитного плеча. Чим воно вище (максимум 3х), тим вища дохідність.

Кредитне плече дозволяє трейдерам добиватися більшої ефективності, використовуючи наявні на аккаунті засоби як забезпечення. Тобто у вас є тисяча доларів, а кредитне плече 3х дозволяє вам скористатися ще двома тисячами. Відповідно прибуток вже буде нараховуватися не від 1 тисячі доларів, а від 3 тисяч.

Мінімум ризиків

Криптоіндустрія завдяки тому, що пропонує найвищу прибутковість, несе високі ризики. Але їх можна мінімізувати:

  • Користувачі Bybit можуть управляти ризиками та захищати себе від надмірних втрат за допомогою багатошарових протоколів ліквідації, що гарантують безпеку та прозорість кожного етапу угод на Bybit.
  • У розпорядженні Bybit є стратегії фіксації прибутку та обмеження збитків, що ґрунтуються на рухах ринку.
  • На платформі є страховий фонд, який допомагає захистити трейдера від збитків та значних втрат, що перевищують маржу трейдера в певній позиції.