Одним з таких інвесторів може стати компанія Supreme Business Group, LP. Про це повідомив представник компанії в Україні Джаміль Каснак, пишуть "Українські новини".

На даний момент компанія Supreme Business Group LP, яка почала свою діяльність в 2015 році, вже умовно зарезервувала для України від 3 до 5 млн доларів інвестицій для запуску першої з 20 черг сонячних електростанцій потужністю 5 МВт.

За словами Каснака, планується поетапно побудувати комплекс станцій сукупною потужністю 1 ГВт. Для реалізації проекту компанія запросила перші 10 га землі. Загальна площа сонячних електростанцій за планом розвитку становитиме близько 2 000 га.

Основні партнери компанії – професіонали сонячної енергетики з Туреччини, Великобританії, Іспанії та Німеччини.

Також представник компанії в Україні заявив, що в результаті такого співробітництва, Supreme Business Group, LP продемонструє місцевим підприємствам як отримати вигоду з чистої сонячної енергії, а вже в найближчому майбутньому згладити зростання витрат на електроенергію для українських споживачів, компенсуючи пікове денне споживання.

Як показує європейський досвід, розвиток електротранспорту – дозволяє ефективно акумулювати сонячну енергію у денний час, тому в найближче десятиріччя кон'юнктура ринку генерації буде зазнавати дуже серйозних змін та до цього процесу варто готуватися заздалегідь.

Крім того, завдяки налагодженими бізнес-контактами у промислово-розвинених країнах світової економіки компанії, Україна зможе позиціонуватися як одна з країн, де широкомасштабне виробництво поновлюваних джерел енергії стає все більш й більш перспективним.

"Supreme Business Group LP, – це жива комунікаційна платформа, яка може стати серйозним каталізатором розвитку нової української енергетики. Адже, насправді настав той момент, коли Україна з нинішньої негативної ситуації може отримати для себе дуже серйозні фінансові преференції, щось схоже на те, що отримувала Західна Німеччина за результатами Другої світової війни", – пояснив Каснак.