Таке завдання Президента Віктора Януковича. Зауважимо, минулого року цей показник становив лише 8 млрд. дол. Обидві сторони зацікавлені у ефективній співпраці та прогнозують активізацію економічних стосунків.
“Успіхи або поразки у будь-якій справі залежать від людського фактора. Завдяки зусиллям та старанням керівництва двох країн бізнесу, наше співробітництво буде активнішим та ефективнішим”, - каже директор деп-ту торгово-екон. співтовариства провінції Гуандун Джан Пен.
За словами представників китайської сторони, Піднебесна зацікавлена, в першу чергу, в імпорті української сировини, а саме металу. Українці ж сподіваються на китайські інвестиції, як у регіональні, так і в національні проекти.
“Тільки національних десять і вони дуже масштабні. Під це потрібні гроші. Нас цікавить насамперед те, щоб прийшли інвестори які б хотіли б щось побудувати, якісь проекти реалізувати вкласти свої гроші і мати від цього бізнесовий зиск, щоб робити бізнес разом з нами”, - каже голова правління АУКС Ігор Литвин.
Зауважимо, у червні планує свій візит до Києва голова Китайської Народної Республіки , під час якого мають бути обговорена можливість активізації двосторонньої співпраці.