На чому не варто економити
Заплатити менше – не завжди значить дійсно заощадити, а ведучи мову про засоби по догляду за обличчям та декоративну косметику варто пам'ятати, що потрібно бути особливо уважним. Тож пропонуємо для початку визначитись с тими категоріями товарів на яких економити не варто. Адже, скупий платить двічі.
Актуально Не секондом єдиним: як одягатись стильно і бюджетно
Перелік категорій на яких економити не варто:
- креми для обличчя та повік,
- тональна основа та консилер,
- пудра, рум’яна та хайлайтер,
- базові тіні матової текстури,
- парфумерія,
- пензлі для макіяжу.
Не економте на тональній основі та кремах
Через те, що ми тональну основу та будь-які креми наносимо безпосередньо на нашу шкіру слід надавати перевагу лише якісній продукції й на це є два вагомих аргументи.
- Якщо засіб не якісний, то він може як мінімум забити ваші пори, а у гіршому випадку може спричинити алергічну реакцію, або ж висипання.
- Якщо тональна основа буде не якісна, то скоріш за все не протримається на вашому обличчі досить довго, а отже вам доведеться декілька разів на день переробляти макіяж. Тож ви будете щомісячно витрачати велику кількість продукту, а отже, інвестиція у неякісний продукт досить сумнівна.
Чому не варто економити на парфумах
Парфуми це та продукція, яку ми розпилюємо не лише на одяг, але й на шкіру. Тож, якщо ви вирішите заощадити на парфумерній продукції, то є великий ризик того, що ви отримаєте алергічну реакцію, або ж навіть незначний опік.
Все через те, що досить часто виробники дешевих засобів економлять на складових свого продукту, щоб їх ціна була максимально низька. Тож краще надайте перевагу туалетній воді, або ж парфумованим спреям замість сумнівних парфумів з низькою ціною.
Як заощадити на косметиці
Перелік категорій на яких цілком можливо зекономити:
- Олівці для губ.
- Туш.
До речі, є два простих лайфхаки для будь-якої туші:
- Якщо ваша улюблена туш вже закінчилась, то можете подарувати їй ще одне життя. Для цього лише потрібно додати в продукт кілька капель розчину для контактних лінз або очні каплі.
- Використовуйте кісточку від старої туші, що вам подобалась з новим бюджетним продуктом. Додає віям об'єм та підкручує їх аплікатор, а не сам продукт. Тож можете сміливо використовувати кісточку від іншої туші.
- Блиск для губ.
- Тіні для брів.
- Креми для рук та ніг.
Порівнюйте активні інгредієнти
Купуючи будь-який косметичний продукт в першу чергу слід не лише вивчити склад на зворотній етикетці, але й варто звернути увагу на активні інгредієнти. Продукти з однаковими активними інгредієнтами будуть робити майже те ж саме, навіть якщо процентне співвідношення трохи відрізняється. Тож в цілому, купуючи дорожчий засіб з ідентичними активними інгредієнтами ви переплачуєте лише за упакування та безпосередньо за сам запах продукту.
Шукайте бюджетні аналоги
Не варто нехтувати косметикою з мас-маркету, адже вона часом нічим не гірша за своїх люксових аналогів. Тож перед тим як іти за новими косметичними засобами слід ретельно вивчити склад та знайти відповідні аналоги, а вже прийшовши до магазину, ви можете скористатись тестером та визначити свого фаворита.
Уникайте універмагів
Обираючи між шопінгом в універмазі та дисконтним магазином, або ж взагалі форматом онлайн шопінгу – перший варіант варто поставити в кінець списку. Все досить просто. Через високу орендну плату задля вдалого місця розташування магазин може підіймати ціни на продукцію, або ж уникати знижок та акцій.
Не купуйте косметику на "потім"
Варто пам'ятати, що будь-який косметичний засіб чи продукт має свій термін придатності. Тож, навіть якщо ви роками користуєтеся одним і тим самим кремом й не зраджуєте йому, все ж складно передбачити, що саме раптом може знадобитися вашій шкірі через місяць. Навіть попри те, що всі товари з часом дорожчають, немає сенсу заставляти полички кремами й сироватками "про запас", адже це досить не раціонально.