Успішні інвестори, грубо кажучи, це ті, які купують активи дешево та продають дорого. Зараз на ринках цифрових активів ведмежа тенденція, тобто вони є дешевими. А відтак літо 2022 року – ідеальний час, щоб інвестувати в активи, які в майбутньому відновлюватимуть своє падіння.

До теми З друзями краще: як отримати 420 доларів за рефералів

До прикладу, біткойн зараз втричі дешевший від свого максимуму. За даними CoinMarketCap, 27 червня він торгується на рівні 21 335 доларів. Але така його вартість сильно недооцінена. За оцінкою JPMorgan біткойн мав би коштувати зараз 38 тисяч доларів.

Історичним максимумом для Ethereum була ціна в 4 812 доларів, а зараз друга криптовалюта світу коштує 1 227 доларів, тобто в 4 рази менше.

Але криптовалюти – волатильні. Такі стрибки в цінах – цілком природно для них, адже після кожного падіння йде ріст. Найважче в трейдингу розгледіти дно, щоб вкласти гроші, та пік, щоб продати активи. Цілком ймовірно, що крипторинок зараз близький до дна. Хоча, як довго ще триватиме ведмежа тенденція, невідомо.

Ще однією причиною розпочати інвестувати в цифрові активи вже цього літа є акції від криптобірж. Про акцію "Влітку новачкам щастить" 24 каналу розповіли фахівці криптобіржі Bybit.

Як новачкам отримати бонус

Користувачі Bybit, які внесуть свій перший депозит до 13:00 (за київським часом) 17 липня, а також укладуть першу угоду до 13:00 24 липня, отримають щедру винагороду від Bybit.

Важливо, що, аби претендувати на винагороди, потрібно зареєструватися на спеціальній сторінці.

Які винагороди пропонує Bybit

  • Бонус 1. Як тільки новий користувач внесе перший депозит на будь-яку суму, він отримає купон на 10 USDC (співмірно 10 доларам США).
  • Бонус 2. Що більше ви вносите і торгуєте, то більшою буде ваша додаткова винагорода.

Але зважайте, щоб отримати найвищу винагороду в 3 тисячі доларів, потрібно виконати обидві вимоги: і внести суму депозиту на 100 тисяч доларів, і вийти на 1 мільйон доларів торгового об’єму. А от, щоб отримати бонус в 45 USDT, потрібно лише виконати умову по сумі депозиту в 1 500 доларів.

Нагадаємо, що ця винагорода йде у доповнення до купона на 10 USDC. Бонуси й купони Bybit можна використовувати лише для безстрокових і ф’ючерсних контрактів (спот не входить).

Bybit – це криптобіржа, яка демонструє один з найвищих темпів росту у світі. Вже понад 3 мільйони користувачів купують, продають криптовалюту та торгують популярними монетами за різними типами контрактів разом з Bybit.