Колись навіть біткойн коштував менше ніж 1 цент. Адже кожен проєкт повинен пройти етап "народження". Для криптовалют цей етап називається лістинг на криптобіржі - коли криптомонета вперше з’являється на біржі, й інвестори отримують до неї доступ.

До теми Від проєкту до лістингу: як народжується криптовалюта

Лістинг – важливий для інвесторів, адже це шанс розгледіти перспективний токен та вкластися у нього ще на етапі, коли його вартість дуже низька. Деякі токени можна отримати й взагалі безплатно. Про таку можливість 24 каналу розповіли фахівці криптобіржі Bybit, які проводять вже третій тур ByVotes.

Що таке ByVotes

Ця подія, коли інвестори голосують за лістинг проєктів, які хотіли б побачити на платформі спотової торгівлі Bybit. Якщо проєкт успішно розміщують на платформі, то інвестори, які за нього проголосували, гарантовано отримують винагороди у вигляді безплатних токенів.

Як обрати проєкт

Цього разу Bybit пропонує на вибір три проєкти: Cult DAO (CULT), BabySwap (BABY) та
CreoEngine (CREO).

  • Cult DAO — це децентралізована автономна організація, яка спрямована на розширення можливостей й фінансування проєктів, які сприяють розвитку децентралізованого простору. $CULT — це оборотоздатний й ліквідний токен Cult DAO.
  • "$BABY є нативним токеном метавсесвіту BabySwap, який містить автоматизований маркет-мейкер (AMM), колекцію невзаємозамінних токенів й елементи GameFi.
  • CreoEngine — це ігрова платформа, яка дозволяє розробникам створювати й заробляти на розробці ігор, а гравцям — можливість заробляти, граючи в мобільні ігри. Платформа також пропонує маркетплейс C2C для гравців, які бажають купувати та продавати свої активи та невзаємозамінні токени.

Після того, як ви обрали проєкт, потрібно лише за нього проголосувати та чекати результатів.

Як проголосувати

Для того, щоб могти проголосувати, необхідно мати USDT (стейблкойн прив’язаний до долара США) на акаунті Bybit. Важливо внести активи до 2:59 7 липня (за київським часом), адже в цей момент фахівці Bybit фіксують баланс на ваших акаунтах. А саме від цього балансу залежить те, скільки голосів ви отримаєте.

Наприклад, загалом у вашому спотовому, деривативному та Earn акаунтах 500 USDT. У такому разі ви отримаєте 500 голосів. Важливо, що голосуванням є безплатним. Сума на акаунті потрібна лише для того, щоб визначити кількість голосів.

Після того, як ви поповнили свій акаунт (або вже мали бажану суму), залишається лише проголосувати за свій улюблений проєкт або проєкти. Важливо, що голосувати можна більш ніж один раз. Також можете не обмежувати себе одним проєктом, а обрати кілька. Голосування триватиме з 6:00 7 липня до 6:00 8 липня.

Проєкт, що набере найбільше голосів, виграє та буде розміщений на платформі спотової торгівлі Bybit. Якщо ви проголосували за проєкт, що виграв, то 8 липня, через три години після завершення голосування, у нагороду отримаєте аірдроп нативних токенів відповідного проєкту. А вже о 13:00 8 липня токен проєкту, який переміг, буде розміщений на Bybit в "Зоні інновацій".

Bybit – це криптобіржа, яка демонструє один з найвищих темпів росту у світі. Вже понад 3 мільйони користувачів купують, продають криптовалюту та торгують популярними монетами за різними типами контрактів разом з Bybit.