Якщо оглянутися на біткойн, Dogecoin та інші криптовалюти, то стає зрозуміло, що найбільше на інвестиції в них виграли ті, хто вклався на самому початку. Адже після цього ціна стабільно злітала, хоч і зі своїми падіннями.

Актуально Як заробляти в криптовалюті, коли все падає

Сьогодні 24 канал розповідає про токен Walken (WLKN), який готується до первинного запуску на криптобіржі Bybit 20 червня.

Що відомо про Walken

Walken — це гра на блокчейні Solana, яка поєднує формати “грай та заробляй” та “рухайся і заробляй”. Walken переводить в ігрову форму прості повсякденні справи, наприклад, прогулянки та біг. Автори проєкту таким чином просувають ідею здорового способу життя, щодня нагороджуючи користувачів за фізичну активність.

Екосистема Walken дозволяє заробляти на активному способі життя - кроки та вправи, зафіксовані смартгодинником або іншими пристроями на базі Apple HealthKit або Android Health, можна конвертувати у валюту.


Walken – це гра, яка поєднує здоровий спосіб життя та криптовалюти / Фото Walken

Як отримати токен Walken

  • Користувачі Bybit зможуть отримати доступ до токена на оновленій платформі Launchpad 2.0, де представлені передові блокчейн-проєкти.
  • Щоб підписатися на розподіл токенів, користувачам Bybit необхідно буде внести BIT, або ж зафіксувати USDT, щоб отримати аллокацію токенів у роздачі на Launchpad 2.0.

Про такого партнера, як Bybit, можна тільки мріяти. Компанія стала одним із перших топових гравців ринку, хто повірив у команду та концепт продукту Walken, і з того часу всіляко нас підтримує. За що ми дуже вдячні. Для нас велика честь запускати та розвивати Walken разом з Bybit,
– зізнається співзасновник і CEO Walken Олексій Кулевець.

Окрім того, токени можна отримати безпосередньо у грі WLKN, виграючи у змаганнях. Гра – це чудовий спосіб познайомитися з всесвітом криптовалют, адже такий формат суттєво спрощує знайомство. До речі, токени можна витрачати у грі на підвищення свого ігрового персонажа або на ігрові інструменти з маркетплейсу.

Підписатися на розподіл токенів Walken можна вже зараз на платформі Bybit, яка першою їх розмістить. Bybit – це криптобіржа, яка демонструє один з найвищих темпів росту у світі, з понад 3 мільйонами користувачів.