У сучасному світі існує багато способів примножувати власний капітал, зокрема:

  • Цінні папери - зокрема отримання дивідендів за акціями, або фіксованого доходу за облігаціями;
  • Нерухомість – це дохід від здачі в оренду різних об’єктів нерухомості. Йдеться як про приватну, так і комерційну нерухомість;
  • Інтелектуальна власність – дохід приносить використання іншими особами запатентованих винаходів та технологій чи авторських прав на якийсь продукт.

Цікаво Найпопулярніші криптовалюти у 2023 році: які монети вибилися в лідери

Тут варто звернути увагу на ключові характеристики джерел пасивного доходу. В першу чергу, на "поріг входу" – мінімальну суму вкладень, які потрібні для отримання прибутку. Після цього слід оцінити ризиковість та ліквідність обраного активу, час окупності та збереження його вартості у довгостроковій перспективі.

Пасивний дохід та криптовалюти

У сучасному світі криптовалюти стали ще одним інструментом пасивного доходу.

Найперше слід зрозуміти, які опції пропонує ринок криптовалют для того, щоб створити пасивний дохід завдяки цифровим монетам. У цьому контексті найчастіше з’являється таке поняття, як стейкінг.

Стейкінг

Це спосіб заробітку для власників криптовалют, який передбачає замороження певної кількості монет у криптогаманці. Тобто кошти залишаються у вас, але користуватися ними певний період не можна.

Кожен із криптогаманців, який залучений до процесу стейкінгу, допомагає підтримувати роботу певної блокчейн-мережі за винагороду: забезпечувати перевірку, захист усіх транзакцій та випуск нових блоків мережі.

Криптовалюти з дивідендами

Отримання дивідендів – досить поширена практика з цінними паперами. Тож її поступово адаптують й у світі криптовалют. Одним із варіантів отримання пасивного доходу з цифровими монетами стали інвестиції у криптовалюти, які пропонують дивіденди. Дивіденди надсилають згідно із запланованим графіком або рівнем прибутковості проєкту. Винагорода може бути, наприклад, у вигляді додаткових токенів.

Криптовалютні депозити

Галузь криптовалют стрімко розвивається. Одним із наслідків цього стала поява криптовалютних депозитів. Найчастіше вони являють собою аналог стейкінгу, який пропонують такі централізовані платформи як криптовалютні біржі. Цей варіант особливо актуальний в умовах високої інфляції, яка досі залишається досить серйозним викликом для всього світу.

Криптовалютні депозити набирають все більше популярності. Таку опцію також пропонує одна з провідних європейських криптобірж WhiteBIT з сервісом Earn. Ця компанія обіцяє своїм вкладникам високий рівень безпеки, прозорість усіх процесів та стабільний фіксований відсоток до 18,64% річних. Крім того, відкрити та закрити депозит буде максимально легко. Так, процедура закриття плану не має часових обмежень або комісій та займе всього хвилину.

Наразі в розділі Криптодепозит доступні більш ніж 40 активів, зокрема Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), USD Coin (USDC) та інші.

Як відкрити криптодепозит: дивіться відео

Криптовалюта – це можливості для кожного

Криптовалюти – це невіддільна складова сучасного світу фінансів, що має одну важливу перевагу – швидкий розвиток. Сфера вже має потенціал до диктування трендів.

Ще одним козирем ринку криптовалют є його доступність. "Поріг входу" у цей сектор досить низький, а це означає, що кожен має реальний шанс використати можливості, які пропонує ринок криптовалют. Варто лише зробити перший крок.