Інвестиційна привабливість України
Інвестиційна привабливість України зросла з 2,4 до 2,84 у поточному році. Дослідження продемонстрували суттєве покращення настроїв топ-менеджерів компаній, які входять до асоціації. Зокрема 32% опитаних вважають, що інвестиційний клімат покращили за останні 6 місяців, розповіли у Мінекономіці.
Читайте також Hyundai: від автомайстерні до ери роботів
Перший заступник Міністра економіки України Володимир Гринюк розповів, що Європейська бізнес асоціація (ЄБС) проводить аналіз інвестиційних настроїв в Україні з 2008 року.
Мінекономіки зацікавлено в такому дослідженні, оскільки питання покращення інвестиційної привабливості України та розвиток інституційних механізмів захисту прав інвесторів є один з ключових пріоритетів Уряду та України,
– зазначив Гринюк.
Підзаконна база для супроводу проєктів зі значними інвестиціями
Перший заступник міністра економіки Володимир Гринюк зазначив важливість запуску механізму супроводу інвесторів згідно з законом про "інвестнянь". Він додав, що наразі Мінекономіки розробило майже всю підзаконну нормативно-правову базу для запуску.
Реалізація закону про індустріальні парки
У Мінекономіки розповіли й те, що міністерство продовжує роботу з реалізації закону про індустріальні парки.
Наразі Мінекономіки та профільний комітет парламенту готують комплексні зміни законодавства, що направлені на створення додаткових стимулів для резидентів та керуючих компаній індустріальних парків,
– йдеться у повідомленні Мінекономіки.
Нині до реєстру вже включено 50 індустріальних парків. Проте лише у 25 із них визначено керуючі компанії, а у 8 є учасники. Тож у міністерстві планують створити мережу індустріальних парків, що існують не лише на папері.