Нинішня економічна ситуацію спричиняє масову еміграцію закордон. Приміром, за нинішній рік з України у пошуках кращого життя виїхало утричі більше людей, ніж торік. Подібна статистика стосується і наукового потенціалу – висококваліфіковані науковці покидають країну, шукаючи більшої підтримки.

Коли людина наважується емігрувати, то від того страждає і національна економіка.

Це означає, що люди не довіряють нашому уряду, нашій економіці. Люди не бачать для себе тут якихось перспектив. Яку аналогію може запропонувати фінансовий ринок. Можна заробляти ту ж саму міцну валюту, припустимо долари, фунти, євро, франки, не важливо, перебуваючи на території України. Таким чином можна навіть робити якісь валютні впливи в економіку країни, тому що заробляють трейдери у валюті, і її за допомогою валютних переказів, будь-яким іншим способом, вони заводять в нашу країну, – розповідає директор FIBO Україна Сергій Поплавський.

Досвідчені трейдери кажуть, що заробляти можна чималі гроші. Важливо визначитися із торговою системою та підходящим фінансовим інструментом, а таких може бути більше 60. Є більш консервативні, що дозволяють заробляти менше, а є більш агресивні підходи, що принесуть більший прибуток із більшими ризиками.

Однак, якщо трейдер вирішив заробляти за допомогою третіх осіб, прибуток знижується в рази. Тому практичніше пройти курс навчання, і самому стати фахівцем торгівлі на міжнародних фінансових ринках.