Перед вчителюванням Гліб Рєпіч будував кар'єру у сфері науки. Хімією педагог цікавився з дитинства, раніше вів власну рубрику на телебаченні та проводив наукові дослідження в Дрезденському технічному університеті.
До теми Учні називають мене другом і старшим братом, – переможець Global Teacher Prize Ukraine про школу
Перед початком карантину його запросили на роботу у Китай, проте пандемія завадила переїзду. Тож він вирішив піти на роботу у дистанційну школу Києва.
Згодом він почав публікувати цікаві відео з хімічними експериментами у соцмережі тікток. Зараз на Гліба Рєпіча підписані понад 150 тисяч людей, 90% з них – це школярі з України.
Це не є навчання, це – популяризація. І моє завдання – зацікавити. Якщо дитина вже зацікавлена, то вона знайде, де про це почитати. Адже насправді на ютубі є безліч матеріалу про хімію, сила силенна безкоштовних курсів та уроків,
– каже вчитель.
Дивіться відео з експериментами вчителя хімії:
У майбутньому Гліб Рєпіч планує створити онлайн-курси шкільних предметів профільного рівня, завдяки яким кожен школяр з будь-якого куточка країни зможе отримати якісні знання.
Дивіться відео з хімічними дослідами вчителя:
Зазначимо, що Гліб Рєпіч став переможцем конкурсу Ради молодих учених при МОН у номінації "молодий методист року в галузі хімічних наук". Він також став фіналістом премії Global Teacher Prize Ukraine 2021.
Читайте також Без роботи та зарплати: у МОЗ пояснили, що буде з вчителями, які відмовляться вакцинуватися
До слова, в Україні провели національну премію Global Teacher Prize Ukraine 2021 та визначили найкращого вчителя року. Переможцем став вчитель української мови та літератури з Києва Артур Пройдаков. Педагог родом з Луганщини, тому мріє побудувати культурний міст між людьми з Заходу та Сходу України за допомогою подорожей.