Про це Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради по розслідуванню подій в Мукачевому розповів колишній начальник міліції Закарпаття Сергій Шаранич, пише народний депутат Ігор Мосійчук на своїй сторінці в Facebook.

"Перше зіткнення між ПС Закарпаття і міліцією відбулося в серпні 2014 року. Тоді також була перестрілка і був поранений міліціонер. Бійці ПС, задіяні в тій сутичці, зараз знаходяться під підпискою про невиїзд", — пише нардеп.

За словами Шаранича, до перестрілки у Мукачевому безпосередній стосунок має Віктор Балога.

Бійню 11 липня в Мукачево організував нардеп Віктор Балога з метою вплива на депутата Ланьо,
— розповів міліціонер ТСК.

Екс-начальник міліції також зазначив, що саме він дав вказівку проводити оперативну зйомку з початку в'їзду озброєних бійців в Мукачеве і до перестрілки між міліцією та "Правим сектором".

"Шаранич заявив, що ПС Закарпаття активно і тісно співпрацював з місцевим СБУ. В часі обшуків в людей з оточення нардепа Леньо дійсно СБУ вилучила вогнепальну зброю, але, як каже Шаранич, вони займаються бізнесом", — повідомив Мосійчук.

Зараз на засідання ТСК прибув екс-начальник закарпатської міліціі Шаранич.Він повідомив, що в 2005 році нардеп Леньо пе...

Posted by Ігор Мосійчук on 18 липня 2015 р.

До слова, екс-глава міліції Закарпаття Сергій Шаранич, якого називають одним з ініціаторів сутички в Мукачевому, отримав підвищення і тепер працюватиме в Києві.

Нагадаємо, голова закарпатського відділення "Правого сектора" Олександр Сачко запевняє, що конфлікт між місцевими бійцями ПС і людьми народного депутата Михайла Ланьо розпочався ще 7 липня, за 4 дні до перестрілки у Мукачевому.