Faraday Future
Футуристичний дизайн зі скляним дахом та корпусом з вуглецевого волокна, доповнюють вагомі технічні характеристики: тисячу "коней" під капотом розженуть авто до сотні кілометрів на годину за якихось три секунди, максимальна ж швидкість одномісного електро-спорткара понад 320 км/год.
Особлива змінна платформа дасть можливість створювати на ній автомобілі різноманітних конфігурацій - з переднім, заднім чи повним приводом та у різних варіантах кузова.
Авто майбутнього "нашпиговане" різноманітними дизайнерськими "фішками": бортовий комп’ютер здатний виводити інформацію про біометричні дані водія, а спеціальний шолом подає йому кисень та воду.
Інтегрована система Halo Safety забезпечить підтримку голови та шиї водія, а на кермі облаштоване окреме місце для смартфона, який може виконувати функцію додаткового екрана.
Наразі Faraday Future ZERO 1 існує лише у вигляді концепту. Його творці і представили на міжнародній виставці електроніки у Лас-Вегасі. Реальні ж автомобілі, очікують, з’являться не раніше як через два роки.
Планшет ThinkPad X1
Апарат "вміщає" під кришкою до 16 "гіг" оперативки та 1 терабайт вбудованої пам’яті, а працює під управлінням Windows 10.
Особливістю новинки є три знімні модулі, які кріпляться знизу, і які дають можливість розширити функціонал ґаджета.
Залежно від потреб користувача, планшет можна трансформувати у ноутбук з додатковими портами USB і HDMI та вмонтованою батареєю.
А проектор дозволяє транслювати зображення діагоналлю до 60 дюймів, а також пристрій має повноцінну 3D-камеру.
Планшет-трансформер від Lenovo надійде у продаж у лютому за ціною від 900 доларів, плюс додатково доведеться викластися за кожен окремий модуль.
Водяний смітник
Мастаки не лише зловити хвилю, а й подбати за довкілля. Австралійські серфери придумали нехитрий спосіб, як поприбирати світовий океан.
Вони створили сміттєвий бак, який тримається на поверхні води і втягує в себе весь непотріб з водойми. Морську урну можна прикріпити як до причалу так і до борту судна десь у відкритому морі.
Принцип роботи її схожий до пилососа: зовнішній насос затягує у бак разом з водою увесь бруд — вода проходить через фільтр, а сміття залишається у мішку, який час від часу необхідно міняти.
Серфінгісти стверджують, що їхній винахід допоможе також очистити морську поверхню від розливу нафти, і що за кілька років випробувань їхня урна ні разу не "засмоктала" рибу чи якусь іншу морську живність.
Проект із захисту довкілля зібрав на Indiegogo понад 250 тисяч доларів.