У новій стрічці на героя чекає ще більше захопливих пригод. Дивитися "Людина-павук: Крізь Всесвіт" онлайн на платформі можна з телевізора, планшета, комп'ютера, смартфона й через X-box, інформує 24 Канал.

Дивіться також "Мавка․ Лісова пісня": ексклюзивна онлайн-прем'єра на SWEET․TV

Успіх анімаційної стрічки "Людина-павук: Навколо всесвіту" не залишив ніяких сумнівів: продовження пригод Майлза – підлітка, якого вкусив радіоактивний павук, – неодмінно буде. Цікаво, що кіностудія Sony почала розробку сиквелу ще до виходу першої частини у прокат.

Мабуть, відчували, що анімація одержить чималу популярність. Офіційно про новий фільм повідомили у 2019 році, а активна робота розпочалася влітку 2020.

Довгоочікувана прем’єра на SWEET.TV –
Довгоочікувана прем'єра на SWEET.TV – "Людина-павук: Крізь Всесвіт" / Фото SWEET.TV

Про що фільм "Людина-павук: Крізь Всесвіт"

Батько Гвен Стейсі не знає, що його донька є тією самою супергероїнею, яку він звинувачує у загибелі Пітера Паркера. Тож коли дівчина зізнається йому, він намагається її заарештувати.

У цей час Майлз у своїй реальності звикає до ролі супергероя. Якось у мінімаркеті він зустрічає вченого на прізвисько Пляма – на його тілі є портали, що виникли після руйнації колайдера.

Пляма використовує їх, щоб подорожувати світами й чинити злочини. Майлз намагається його зупинити.

Те саме прагне і Гвен, яка теж слідкує за Плямою. Тож двоє супергероїв зустрічаються знову. Більш того, хлопець знайомиться з "Товариством Павуків", до якого входять павуки-герої з різних всесвітів.

Водночас Майлза починають переслідувати ведіння, як вчений вбиває його батька. Хлопець прагне врятувати тата навіть попри те, що це загрожує неймовірними наслідками для мультивсесвіту. Проте "Товариство Павуків" не може цього допустити. Фінал історії не розкриємо, однак він справді вражає.

Неймовірні світи: на що вони схожі

Головний задум був у тому, щоб світи сприймалися візуально по-різному. Тому у стрічці все виглядає так, наче кожен світ вимальовував інший художник.

У мультфільмі використали нові техніки й інструменти анімації. Над проєктом трудилася найбільша команда з усіх, що працювали над анімацією – понад 1000 спеціалістів. Разом вони створили 240 персонажів.

У творців була амбітна ціль – вражати глядача щоразу, коли він разом з героєм потрапляє в нову альтернативну реальність. І водночас, щоб художній стиль відповідав стилю самого всесвіту.

Наприклад, Земля-65. Це дім Гвен – експресивної, емоційної й сміливої дівчини з неймовірними рисами характеру. Її світ виглядає, як дивовижна "імпресіоністична акварель". Цей стиль також мав нагадати глядачам, особливо відданим фанатам, про обкладинки коміксу Spider-Gwen.

Мумбаттан – це Мумбаї + Мангеттен – всесвіт Землі-50101, заснований на серії коміксів "Людина-павук: Індія". Нуєва-Йорк – неофутуристичний Нью-Йорк, прийшов зі світу Марвел 2099. В його основі – ілюстрації Сіда Міда.

Також у стрічці є всесвіт Lego, чи Земля-13122. До слова, сцени звідти створив чотирнадцятирічний блогер, який публікував на YouTube трейлери до фільмів у стилі Lego.

Spider-Punk – альтернативна суміш всесвіту "Людини-павука" та оригінального "Бродяги" (1969). На вдосконалення унікального візуального колажного стилю Spider-Punk пішло понад 2 роки.

Здобутки фільму і цікаві факти

На Rotten Tomatoes фільм має рейтинг 95% від критиків і 94% від глядачів. Експерти роблять висновок, що фільм "Людина-павук: Крізь Всесвіт" так само візуально яскравий та насичений подіями, як і попередня частина. Він захоплює від початку та тримає до фіналу.

Світові касові збори фільму – 688 мільйонів доларів. Цікаво, що планки загальних касових зборів першої частини – 384 мільйонів доларів – сиквелу вдалося досягнути лише за 12 днів.

Фільм є найкасовішим анімаційним проєктом Sony. До цього рекорд належав "Смурфикам" (2011), які заробили 563 мільйонів доларів.

Також цікаво порівняти це продовження павучої історії з фільмом "Людина-павук 2" (2014). Попри те, що кінострічка з Ендрю Гарфілдом зібрала 708,98 мільйона доларів, саме "Людину-павука: Крізь Всесвіт" можна вважати прибутковішим.

Усе через бюджети стрічок. Річ у тім, що на створення анімаційного фільму пішло 150 мільйонів доларів, тоді як для художнього знадобилося більше – 200 мільйонів (іноді навіть вказують суму до 290 мільйонів доларів).

До слова, анімаційний фільм обійшов "Крижане серце 2" за популярністю і зборами в Індії. Мабуть, Мумбаттан у цьому зіграв важливу роль.

Наразі фільм має три нагороди. Зокрема "Золотий трейлер" – як "Найкращий анімаційний сімейний фільм". А також дві нагороди від Асоціації кінокритиків Голлівуду Midseason Film Awards: "Найкращий фільм" і "Найкращий режисер".

"Людина-павук: Крізь Всесвіт" є найдовшим американським анімаційним фільмом, його тривалість – 2 години 20 хвилин (140 хвилин). Відтак, він випередив попереднього рекордсмена Consuming Spirits (2012) на 4 хвилини.

Фінал фільму дивовижний і неочікуваний. Другий співрежисер Дос Сантос порівняв його з фіналом "Зоряних війн: Імперія наносить удар у відповідь".

Ми сподіваємося, що це гарна підказка про те, що буде в третьому фільмі, тому що ми хочемо, щоб люди були в захваті від того, що буде далі,
– сказав Дос Сантос.

Очікується, що продовження, а саме фільм "Людина-павук: По той бік Всесвіту", вийде у прокат 29 березня 2024 року.

SWEET.TV – всесвіт фантастичного кіно

Супергеройське кіно займає особливе місце в кінозалі національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV:

  • Супергеройське кіно Marvel і DC. Улюблені стрічки про Месників, Бетмена, Хижу пташку, Людей Х можна знайти на SWEET.TV. Звісно, українською, без реклами й у чудовій якості.
  • Супергеройські мультфільми й мультсеріали. Перша частина подорожі Майлза-Павука, серіал про Людину-павука, черепашок-мутантів та інші неймовірні анімації – усе це є також в онлайн-кінотеатрі SWEET.TV.
  • Власний дубляж супергеройського кіно. У 2002 році вийшов фільм "Людина-павук" з Тобі Маґвайром, який при бюджеті 139 мільйони доларів заробив понад 821 мільйон доларів. Як тільки фільм потрапив до національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV, розпочалася робота над його дубляжем українською. Це сталося завдяки проєкту "Hollywood українською", який запустили на платформі, щоб відомі фільми отримали якісний дубляж. У рамках проєкту було створено дубляж до двох фільмів про Павука, а також ще до сотень одиниць контенту.

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV – це завжди про якісний контент. Глядачі зможуть знайти на платформі фільми на будь-який смак. І це одна з найголовніших переваг SWEET.TV – кожен може увімкнути кіно під свій настрій для вечірнього (і не тільки) перегляду. Фільми – один з найкращих антистресів та чудовий спосіб перезавантажити мозок і відпочити. Тож варто дивитися якісні стрічки українською на будь-якому зручному пристрої разом зі SWEET.TV.