"Ми не знаємо навіть, чи надійде проголосований у парламенті проект (закону) на підпис Президентові. Якщо документ - той, що існує на сьогодні, чи якийсь новий, який, наприклад, міг би бути проголосований у парламенті, - надійде на підпис Президентові, глава держави, безперечно, перед прийняттям рішення зробить те, що робить завжди: порадиться з експертами", - сказала Герман.
Вона додала, якщо з парламенту надійде на підпис президента документ, який проголосований 3 липня, то можна очікувати кілька варіантів рішення.
"Я не виключала б і вето. Може бути дано доручення уряду врахувати зауваження і пропозиції президента, доопрацювати. І після цього – нове винесення на розгляд Верховної Ради", - відзначає Ганна Герман.
Вона переконує, що у будь-якому разі Янукович "ніколи не допустить, щоб закон про мови або, скажімо так, - про використання мов - будь у чому порушував чинну Конституцію України, яка, як ви знаєте, визначає українську мову як державну".
Поміж того, Ганна Герман вірить, що Янукович, як президент усієї України, а не окремих регіонів, "нікого з нас не скривдить: ані тих, хто говорить по-українськи, ані тих, хто говорить російською чи іншими мовами національних меншин".
До слова, Олександр Єфремов заявив, що Партія регіонів звернеться до суду, якщо голова Верховної Ради Володимир Литвин не підпише закон про мови.