Марш також присвятили 365 єгиптянам, які загинули під час сутичок наприкінці січня-початку лютого. Мета організаторів акції не лише відсвяткувати перемогу народу над режимом, а й закликати чинну владу виконати усі вимоги революціонерів.
Приклад з єгиптян взяли й інші країни Близького Сходу та Північної Африки, де люди вимагають від влади демократичних та соціальних реформ. У Лівії кількість загиблих під час акцій протесту проти політики чинного уряду наблизилась до трьох десятків осіб. У містах Бенгазі та Аль-Байда поліція розігнала демонстрації, застосувавши вогнепальну зброю.
Не краща ситуація і у Ємені. Найбільші мітинги пройшли у портовому Адені та столиці країни - Сані. Сотні протестувальників громили готелі та магазини, підпалювали автомобілі. Єменські поліцейські взяли приклад зі своїх лівійських колег і почали стріляти у демонстрантів. Кілька десятків осіб постраждали, стільки ж опинились за ґратами. У такий спосіб єменці демонструють своє невдоволення політикою глави держави - Алі Абдалли Салеха.
Охоплений народними хвилюваннями Бахрейн взяла під контроль армія. До столиці Манами ввели танки, військові заборонили проведення демонстрацій. Спецназ розігнав мітингувальників, застосувавши сльозогінний газ. Жертвами сутичок стали кілька осіб.