Загалом, створення голограм – двохетапний процес. На першому – це створенні майстер-голограм або штампів. А на другом – власне, тиражування.
Перевагу захисних голограм визнали і у світі - 80 країн використовують їх на своїх банкнотах. Присутні вони і на картках провідних платіжних систем Visa і Маstercard. А спеціалізована організація ICAO (ІКАО) рекомендує використовувати їх як захист проїхзних документів. А, наприклад, традиційний штрих-код захисних функцій не має.
Директор з виробництва спеціалізованого підприємтва "Голографія" Андрій Тимошенко переконує - щтрих-код - це взагалі засіб маркувнаня, він до захисних технологій не має жодного відношення ні в якому вигляді. Тим більше, скопіювати штрих-код на будь-якому копірі - це не є питання. Відтак, голограми як захисна технологія однозначно виключає з процесу створення підробок усіх аматорів. Всіх до єдиного. Тобто, навіть, маючи якісь наукові знання, досвід, але не маючи обладнання , скопіювати голограми неможливо.
За десять років застосування голографічного захисту в Україні зменшились обсяги тіньового обігу і зовсім зникли підробки у сферах економіки, де впроваджено голографічний захист. В Україні за цей час не виявлено ні одної підробки голограми. І на сьогодні застосуванню голограм не має альтернативи у світі.