Шевченко сам повідомив про своє звільнення з посади речника МВС України у мережі. Він також перелічив, що вважає своїми досягненнями на посту.
Читайте також У місті на Запоріжжі 95% складу поліції написали рапорти на звільнення
Артем Шевченко звільнився з посади спікера МВС
У перший робочий день нового 2022 року повідомляю, що закінчив державну службу на посаді директора департаменту комунікацій МВС України,
– написав Шевченко.
Він подякував всім за 6,5 року співпраці, особливо Арсену Авакову – "за шанс долучитися і зробити внесок у комунікацію потрібних, необхідних і безальтернативних реформ і перетворень у правоохоронній сфері".
Шевченко зазначив, що були і помилки, але здобутків, на його думку, більше. "Зміцнено ефективну робочу комунікаційну систему всіх органів системи. Головне тепер її розвинути й не занапастити", – додав вже ексречник відомства.
До свого особистого доробку він відніс:
- тижневий тележурнал "Поліцейська хвиля" на espreso.tv;
- 2 документальні фільми – "Слов'янськ. Початок війни" на телеканал ICTV, який став найкращим в експертному рейтингу "Знято в Україні", а також "Позивний Італієць" українською та англійською мовами – про драматичну долю Віталія Марківа.
- 2 книги "Добробати" у співавторстві та "Слов'янськ. Початок війни";
- документальний фільм "Маріуполь – місто нескорених", який наразі у роботі.
Артем Шевченко: що відомо про ексречника МВС
- Шевченко став директором департаменту комунікацій МВС у червні 2015 року.
- Раніше він працював журналістом на кількох українських телеканалах. Був і шеф-редактором, і ведучим новин, а також вів програму журналістських розслідувань. Останнім часом працював на "Еспресо".
Цікаво – Аваков повертається у політику: дивіться відео
Уривок з допису Артема Шевченка:
У перший робочий день нового 2022 року повідомляю, що закінчив державну службу на посаді директора департаменту комунікацій МВС України.
Дякую всім за 6,5 років співпраці, а надто ж – Арсен Аваков за шанс долучитися і зробити внесок у комунікацію потрібних, необхідних і безальтернативних реформ і перетворень у правоохоронній сфері. Були звісно і помилки, але здобутків більше. Зміцнено ефективну робочу комунікаційну систему всіх органів системи. Головне тепер її розвинути і не занапастити.