Серед загиблих внаслідок удару по адміністрації були тероборонівці та волонтери, які приходили будувати фортифікації та допомагати усім, чим могли. Як повідомила кореспондентка 24 Каналу з Харкова Анна Черненко серед них і Богдан Бідило, який у перші дні повномасштабного вторгнення долучився до лав тероборони, щоб захищати Харків.

Читайте також "Мав палке серце патріота": своє життя за Україну віддав 23-річний доброволець

У Харкові вшанували пам'ять жертв ракетної атаки

Батько загиблого В'ячеслав Бідило розповів, що його син ще 26 лютого 2022 року вирішив, що піде боронити місто. Вдома у нього лишалася дружина та троє дітей.

9 травня я пішов воювати по повістці. Рік провоював, звільняв Харківщину, Соледар. Мене звільнили за віком, може далі продовжу. Я вважаю, що не недаремно це все, і щоб це так і було – ми обов'язково переможемо окупантів, які прийшли знищити Україну та українців,
– наголосив батько загиблого.

Унаслідок цинічної атаки по адміністрації в Харкові загинуло 44 людини. Тіла загиблих діставали з-під завалів понад місяць, бо руйнування були страшними – було розбито усі поверхи будівлі від підвалу та аж до даху.

У Харкові вшанували пам'ять загиблих унаслідок цинічної атаки росіян / Скриншот з відео

Друзі та побратими загиблих 1 березня прийшли до будівлі Харківської ОВА, поклали квіти та запалили лампадки, щоб вшанувати пам'ять загиблих внаслідок обстрілу. Близькі загиблих просять пам'ятати тих, чиє життя забрала Росія.

Росія атакувала Харківщину дронами: головне

  • Уночі 2 березня Росія атакувала Україну безпілотниками типу "Шахед". Зокрема, під ударом опинилася Харківська область.
  • У селі Великий Бурлук, що у Куп'янському районі Харківщини, ворожий безпілотник влучив у будинок одного з мешканців. На жаль, чоловік загинув.
  • Президент України Володимир Зеленський відреагував на цинічну атаку окупантів. Він наголосив, що нам потрібно більше систем протиповітряної оборони та ракет, щоб зберегти життя українців.